Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

E 61 530d Mpakiet facelift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowa bmw 5 miazdzy nowa a6 jak dla mnie i srodek tez juz jest :kox:

nikt mi nie powie ze nowe bmw 5 jest slabe i ma gorsze wnetrze niz a6

Ma już o wiele lepsze niż poprzednie generacje ale nadal wg. mnie jeszcze jej brakuje do wnętrza nowej np. A6 :kox:

Nowe testy pokazują że C7 nie znacznie wygrywa z nową 5tką :wink4:

Co by nie było, oba auta są na wysokim poziomie i też mi się spodobało wnętrze w nowej 5tce (wcześniej nie mogłem na nie patrzeć :sick3:)

Od E60 już się poprawili z kokpitem, a co do kolegi E60 to super furmanka i gratuluję zakupu, silnik rewelka :naughty:

Jedynie minus że nie sedan :polew::good:

Opublikowano

Lifting w e6x był już 2006/2007r. Zmieniono troszkę szczegółów wewnątrz - m.in. drzwi, konsolę, przycisk i-drive, gałkę zmiany biegów (elektronicznie sterowana automatyczna) i kilka innych. Z zewnątrz inne zderzaki, lampy, itp. Autko ogólnie nabrało większej lekkości :)

Opublikowano

a ty kolego kupiles te auto ?

bo napisales ze jutro jedziesz odebrac ale potem nic o odbiorze....

jak tak to czekam na fotki nie z aukcji

Opublikowano
  • Autor

kupilem i jestem baedzo zadowolony... do tego stopnia ze powiem szczerze nie kupie nic innej marki :tongue4: wstawie juz niedlugo zdjecia a wrazenia z uzytkowania: no mjud :kox:

Opublikowano

kupilem i jestem baedzo zadowolony... do tego stopnia ze powiem szczerze nie kupie nic innej marki :tongue4: wstawie juz niedlugo zdjecia a wrazenia z uzytkowania: no mjud :kox:

to czemu w podpisie nadal AVF ? :przebiegly:

czekamy z niecierpliwością na foty :cool1:

Opublikowano

kupilem i jestem baedzo zadowolony... do tego stopnia ze powiem szczerze nie kupie nic innej marki :tongue4: wstawie juz niedlugo zdjecia a wrazenia z uzytkowania: no mjud :kox:

Ja bym się wstrzymał z taką opinią przez jakiś czas eksploatacji :decayed: Różne rzeczy wychodzą w"w praniu" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jedyna rzecz jaka juz mi przeszkadza to glosne opony faety... musze zmienic

kilka fotek na szybko telefonem... jak wroce do domu postaram sie lepszej jakosci wsadzic

100_0388.jpg

100_0391.jpg

100_0392.jpg

100_0393.jpg

100_0394.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.