Treść opublikowana przez arttrouve1
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
byles szybszy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie nigdy nie bylem ale bylem w slonecznej kaliforni :> a mam teraz e61
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
witam, kiedys mireszkalem w cz-wie i chcialbym was odwiedzic. bede w polsce w okolicach swiat bozego narodzenia i jakbyscie jakis spocik robili to bylbym rad. mam jeszcze kilka pozostalosci gratow z avf moge komus sprezetowac
-
E 61 530d Mpakiet facelift
jedyna rzecz jaka juz mi przeszkadza to glosne opony faety... musze zmienic kilka fotek na szybko telefonem... jak wroce do domu postaram sie lepszej jakosci wsadzic
-
E 61 530d Mpakiet facelift
kupilem i jestem baedzo zadowolony... do tego stopnia ze powiem szczerze nie kupie nic innej marki wstawie juz niedlugo zdjecia a wrazenia z uzytkowania: no mjud
-
E 61 530d Mpakiet facelift
juz na srodki w audi nie moge juz patrzec... 3 ostatnie auta to audi. jakos ten srodek przezyje
-
E 61 530d Mpakiet facelift
teraz juz tylko wycieczka do rogala
-
E 61 530d Mpakiet facelift
w porownaniu z b6 no to co ja moge powiedziec.... przepasc a co do skory to jasna moze i ladna ale jak jest nowa tzn nikt jeszcze w czarnych dzinsach na niej nie siedzial
-
E 61 530d Mpakiet facelift
nareszcie znalazlem cos sensownego :gwizdanie: jutro jade odebrac i jeszcze zdjecia z telefonu ale ocencie :>
-
[ALL B6] Problem z klapą bagażnika
Witam, dzis mi sie cos nieprawdopodobnego wydazylo tzn ide ze sklepu obladowany zakupami, chce otworzyc bagarznik i... lipa. Za cholere nie moge otworzyc klapy. Mial ktos podobny problem?? czy moze tylko ja jestem taki pechowy z pilota badz kluczykiem wszystko sie otwiera poza bagaznikiem... pomocy Otworzylem go za pomoca srodkowego przycisku w kluczyku ale tym podstawowym sie nie da.
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło AVF + Wirus
wlasnie mam taki zestaw w moim pazdziochu... (nawiasem do sprzedania) i musze powiedziec przy podobnych parametrach silnika tzn moc i moment ori sprzeglo wystarcza w zupelnosci. Na twoim miejscu bym kupil nowe ori sprzeglo i modzil a druga sprawa to ta moc o ktorej mowisz w avf - na ta moc musisz miec pompki troszke wieksze bo np. jak masz BA to bedzie ze 170 koni
-
[B5 AFN] Jak jeździ AFN z turbem AWX bez wirusa?
Ja m moim avf wsadzilem turbine od brd i muste powiedziec ze na ori sofie dol byl taki sam natomiast gora byla troche lepsza.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam wszystkich. Chcialbym was odwiedzic na jakims spociku. W czestochowie bede od 23.12 do 04.01 wiec jezeli macie w planie spotkanko to dajcie znac. Czestochowa to moje rodzinne miasto wiec nie bede mial klopotu ze znalezieniem miejsca spotkania :> Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Sprzęgło a 400Nm
problem w tym, ze to co dales w tym linku to chyba to samo a roznica w cenie. Bo jak mniemam to sa to te same tarcze, tylko w tym linku co ja dalem jest napisane , ze wytrzyma to 30% (do ok 400 Nm) wiecej momentu niz seria a w tym twoim 15% ( do ok 350Nm). Poza tym te dwa zestawy sa pod dwumas. Nie wiem czy da sie to z jednomasem pogodzic
-
[B6 AVF] Sprzęgło a 400Nm
Witajcie, w moim pazdziochu AVF mam ori sprzeglo (czyli luk lub sachs- nie wiem...) ale po modach za ok 2 tygodnie bedzie ok 200 koni i 400 Nm i chcialbym troszke wczesniej skompletowac graty. Co do sprzegla w takim ustawieniu, nie zadaje pytania czy przezyje bo napewno kleknie. Chodzi mi o doradzenie mi co mam dalej w tym kierunku modzic tzn. nie wybieram sie do Radzikowskiego i nie chce spieka. Bo znalazlem cos takiego: http://www.verstaerkte-kupplung.de/catalog/product_info.php?products_id=2415 pasi to na ori dwumasa
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
czyli w zasadzie nie ma roznicy bo wydaje mi sie ze i tak w pazdziochu i tak osiagne 200 kuni bez wymiany pompek
-
[B6 AWX] Dual IC w B6
oczywiście...daj mi 4 minutki[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 12:49_________________________________________________Zobacz na ten zestaw takie wzmocnienie montuje się zamiast belki http://www.ecodetuning.com/shop/cart.php?m=product_detail&p=689 1600*3,3 daje 5280 za graty + montazyk +przesylka 6000 za Fmic nie no wyglada fajnie ,ale cena zaporowa. W tej cenie mozna sie zamknac z całą modyfikacja razem z wiekszoscia gratów. chyba troche nie zrozumiales.... chodzi o to aby nie ciac belki zastapic ja wzmocnieniem ktore moze byc podobne do tego
-
[B6 AWX] Dual IC w B6
no i wydaje mi sie ze tez duzo mniej walenia sie z tym
-
[B6 AWX] Dual IC w B6
bede wlasnie wkladal fmic do mojego pazdziocha i bede to robil sam wiec jedynie koszt gratow tj. fmic 350zl, 1,5 rury kolanka silikonki obejmy, wszystko razem gora 700 zlych. nie jest to wiec tak duzy wydatek. jak juz sie zbjore to wrzuce pare fotek
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
no, mysle ze 200 kuni powinno juz peknac, lecz w miare jedzenia... nie mam pojecia ile wynosi max w tym silniku. narazie nic juz wiecej nie przewiduje w tym modelu ale sie juz rozgladam za takim samym jak mam tylko quattro, zeby wszystkie graty juz pasowaly. a w quattro bedzie troszke wyzej celowane - stad moje pytanie
-
[B6 AVF] Pytanie o większe pompki
witam, w moim pazdziochu mam juz turbine brd i "prawie" gotowy fmic. czy do tego trzeba jeszcze wymienic pomki na wieksze za nim bedzie wirus??
-
[ALL B6] Problem z oznaczeniem (17 x 7,5)
dobra dzieki za info. moge takie kupic no nie bbs ale bardzo prawie identyczne i od najnowszej a3 ori nowa :gwizdanie: za 53 euro od szt
-
[ALL B6] Problem z oznaczeniem (17 x 7,5)
do wyboru mam: czy 17 x 7,5 lub 17 x 6 jakiego oznaczenia mam szukac do mojego pazdziocha tzn 17 odnosi sie do srednicy felgi natomiast nie mam pojecia co to jest to z tylu 7,5 czy 6. problem w tym, czy rozstaw srub a a3 nie rozni sie od a4??
-
[ALL B6] A4 Avant B6 74kw - czy da się zwiększyć moc?
jak juz kiedys ktos na tym forum wspomnial box to zlo
-
[ALL B7] Kolejne zmiany w BRB
no, musze sie terz pochwalic. :gwizdanie: w moim avf juz mam suszere brd a fmic juz w przyszlym tygodniu... a nastepnie master rogatolli