Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z klapą bagażnika


arttrouve1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzis mi sie cos nieprawdopodobnego wydazylo tzn ide ze sklepu obladowany zakupami, chce otworzyc bagarznik i... :thumbdown: lipa. Za cholere nie moge otworzyc klapy. Mial ktos podobny problem?? czy moze tylko ja jestem taki pechowy :wallbash: z pilota badz kluczykiem wszystko sie otwiera poza bagaznikiem... pomocy

Otworzylem go za pomoca srodkowego przycisku w kluczyku ale tym podstawowym sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takiego problemu w A4, ale w A3 tak. Najzwyczajniej w świecie ułamał się kabelek przy rączce od otwierania el. klapy.

Kupiłem nowy kabelek i nową rączkę(z przyciskiem) i było ok.

Dodatkowo w A3 były 2 przyciski, a nie jak w A4 jeden i w jednym było tyle syfu pod tą gumową osłoną, że nie kontaktował styk, wystarczyło rozebrać, wyczyścić i działa do dziś-autko taty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam taki problem ze pewnego dnia zamknalem bagarznik pojechalem w jedno miejsce wysiadlem z samochodu I chcialem wyciagnac zeczy z bagarznika a tu c*paa, nie chce sie otworzyc. Probowalem zamykac I otwierac z pilota I nic nie dalo. Wszystko sie otwiera oprocz bagarznika. Moge go tylko otworzyc kluczykiem. Przelozylem moj silowniczek do szwagra audi I dziala. Sprawdzalismy prad w kostce od silownika I pokazuje 7v a po nacisnieciu klamki 9v. W czym lezy problem? Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak działa mikro stycznik a tak było u mnie a bagażnik czasem się otwierał a czasem nie to może to problem z silniczkiem

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192046.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pewnie przyśniedziało do włączania manualnego otwierania klapy skoro z pilota otwiera tam szukajcie problemów. kiedyś miałem coś takiego w służbowym aucie zaśniedziało i nie działało jak u was teraz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...