[B6 AWX] Dual IC w B6

nandoz

Malymi krokami szykuje sie na zestaw; turbo BRD , Dual Ic + pompki AL + korekta. Chce ,aby bylo to w miare ori , wiec chcialbym zrobic cos takiego jak jaro w B7 oryginalny IC z 3.0 , do B6 wchodzi ponoc z 1.8t 190ps BEX.I tu jest problem , skad wyrwac prawego ic ori z kanalizą ?? ( 1.8t Bex to bialy kruk , wiec uzywke ciezko bedzie znalezc) Co do nowego zestawu z ASO to nie sprawdzalem ,ale przypuszczam ,ze 3000 moze nie starczyc, to juz troche duzo. Jakby ktos wiedział skąd to wyrwac w dobrej cenie lub pomogl w zakupie bede bardzo wdzieczny.Pozdrawiam.

Zapytaj w ASO bo będzie na pewno mniej jak 3000 zł.

Gwoli ścisłości ja mam drugi IC z 2.0 TDI BRD lub 2.0 TFSI. IC z 3.0 są absolutnie inne!!!

Chce ,aby bylo to w miare ori , wiec chcialbym zrobic cos takiego jak jaro w B7

Chce ,aby bylo to w miare ori , wiec chcialbym zrobic cos takiego jak jaro w B7

pierdzielenie o ori

loknijcie tu:

czy tu:

czy tu:

wszystko da się zrobić bez cięcia belki i wywalania kratek od halogenów

ale wywalasz stary ... :wink4:

hehehe no fakt to już nie ori

DSMIC to więcej zawirowań powietrza w układzie, słabsze chłodzenie niż FMIC - i nie łykajcie bzdetów opowiadanych przez tych co mają DSMIC :decayed:

Poziek :tongue4:

W B6 osobiście bym robił FMIC, w B7 bardziej go widać dlatego wybrałem opcję DSMIC. :decayed:

Zmieściłem FMIC w B5 FL to dałbym radę i w B6 :polew:

Chodzi o to,zeby nie bylo widac grzebaniny , w B7 rzeczywiscie inny grill , bardziej odslania przyszly fmic , w B6 inny zderzak jednak troche maskuje , jesli mialby byc fmic ,kogo polecacie , gdzie i za ile :) ,zestaw z AWE 999$. W linku od jaro prawy ic z 1.8t 850 $ ,jesli dobrze kumam ,zapytam jeszcze w ASO. Dual wystarczy do 250ps ,a ja chce tylko BRD i koniec (chyba :>)

jak dobrze i drogo to El-Tec

Jak dobrze i tanio to ARS w Nadarzynie

Dawcą na FMIC idealnym do B6 jest Mitsubishi Outalnder ostatnich wypustów (rdzeń 46x17,5x6,5 cm, alu boki, łatwy do przespawania, mieści się idealnie pod belkę). Orurowanie dobrze i estetycznie zrobi Dobry Grześ Wawa z forum Octavia Club Polska.

bede wlasnie wkladal fmic do mojego pazdziocha i bede to robil sam wiec jedynie koszt gratow tj. fmic 350zl, 1,5 rury kolanka silikonki obejmy, wszystko razem gora 700 zlych. nie jest to wiec tak duzy wydatek. jak juz sie zbjore to wrzuce pare fotek

Jaro tylko ten z outlandera po bokach jest szeroki na koło 7,5cm a między belką a chłodnicą klimy w tym miejscu jest 5,5 może 6cm. Więc jak się ne podetnie belki na bokach to za cholere nić tam nie wejdzie, no ale zawsze mozna ja troszke podciąć :)

Jest nawet fajna wersja tego IC w kolrze czarnym:

wtedy już na pewno go nie będzie widać.

tez kiedys mialem pomysl na drugiego IC do mojej ''wariatki'',ale przemyslalem sprawe i teraz szukam czegos na front,bo dual-szczerze mowiac,to raczej nic nie zastapi efektywnego dzialania FMICa,pomijajac polaczenie duala,bo grzebania troche jest,miejsce jest ,ale zgadzam sie z Pozkiem-jesli myslisz nad dualem,to moze warto zamiast tego poszukac czegos na front,ale to tylko moja sugestia... :gwizdanie:

Bawienie się w DSMIC -gra nie warta świeczki. Za cene DSMIC można mieć już dobry FMIC.

powiedziałbym bardzo dobry FMIC

No dopsz , a ciecie belki ??? To element ,ktory raczej nie powinien byc tykany , pochlania w razie w. uderzenie. Moze jakis zestaw ,niewidoczny bez ciecia belki.pozdr.

oczywiście...daj mi 4 minutki[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 12:49_________________________________________________Zobacz na ten zestaw

takie wzmocnienie montuje się zamiast belki