Treść opublikowana przez arttrouve1
-
[B6 AVF] Przegrzewanie silnika i brak ogrzewania
ja za rozrzad o ile sie nie myle placilem 600 plus 200 robota
-
[B6 AWX] Gdzie chip w dolnośląskim ?
ja mam 1200 w jedna strone ale mysle ze w maj zajrze do niego bo wydaje mi sie ze sie bedzie oplacac
-
[B6 AWX] Turbo BRD - ceny
raczej tak lae glowy nie dam...
-
[B6 AWX] Turbo BRD - ceny
ja za swoje nowe brd dalem ok 550 eur
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
wlasnie wymienilem turbo avf na brd narazie nie wirusujac i moge powiedziec ze czuc delikatna roznice szczegulnie na gorze obrotow. teraz w weekend fmic no i rogal :evil:
-
[B5 AFN] Nowa turbina AWX i nic
ja w avf mialem taka sytuacje ze jade wszystko ok i nagle zima wciskam gas a pazdzioch jedzie jak 126p. po zgaszeniu i ponownym rozruchu silnika niemoc znikala a znow duzo koniurow wracalo. okazalo sie w turbawce zapiekaja sie skrzydla wirnika i to dlatego. moze to samo jest u ciebie....
-
19" RS6 różnice między podróbą a oryginałem
Ta firma to Otto Fuchs KG, a wiem to bo w niej pracuje co do nazwy firmy na odwrocie felgi od rs6 lub s5 to musi byc taka maly znaczek lisa bo Fuchs to po niemiecku lis. widac ten znaczek tu lewym gornym rogu http://www.otto-fuchs.com/ a ori felgi od tych modeli nie sa odlewane tylko prasowane wiec ich wytrzymalocs mechaniczna tj jak wiedziesz na kraweznik (zalezy z jaka predkoscia bo fizyka to fizyka) jest odpowiednio wyzsza
-
[B5 AWT] Czy da się wrzucić chipa do auta z LPG ?
sorrka ze sie w temat wbijam z 2.0 tfsi tez nie bedze problemu?? reasumujac, najpierw podnoszenie mocy pozniej zagazowanie??
-
[ALL] Oryginalana przejściówka przy turbinie z szybkozłączki na zwykły wąż
jek chcesz to ci to badziewie sprezentuje bo zmienilem na kkk od 170 kuni i mi to sie wala w garazu. a tak poza tym mam tubinke od avf ori jak ktos kce
-
[B6 AVF] Czy ktoś wkładał FMIC od RS2 ?
Witam, czy ktos z was wkladal juz cos takiego do B6?? Co myslicie o tym pomysle http://shop.gts-handel.com/epages/61185900.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61185900/Products/LLK07103019 wymiary tego to: 500 - 185 - 65 ale sie zastanawiam czy to sie wogole zmiesci i czy nie lepiej jakiegos uniwersala kupic
-
[ALL B6] Drżenie kierownicy
witajcie. Moj problem to drzenie kierownika. Problem napewno nie pochodzi od kol (sprawdzilem). Owe dygotanie pojawia sie generalnie na malych predkosciach (z gazem oraz bez) a szczegolnie jest odczuwalne gdy kierownica powraca do kierunku na wprost po przejechanym zakrecie. Przy jezdzie na wprost bez rak na kierownicy drgania mozna nawet zauwazyc okiem.
-
[B6 AVF] roznica w gruszce turba od avf a brd
wittam, czy musze zmieniac gruszke w tym turbie http://www.racingforum.pl/Turbosprezarka-20TDI-170KM-BRD-nowa-t62744.html bo tu na gorze jest gniazdo jakiegos ukladu elektrycznego a u mnie w ori jest prosto na podcisnienie. dodam rowiniez, ze czytalem na jakims forum ze tego nie trzeba zmieniac tylko podlaczyc normalnie przewod podcisnieniowy a tym gniazdem sie nie przejmowac. nie wiem czy to prawda wiec moje pytanie kieruje do expertow :>
-
oznaczenie turbiny 2,0 tdi 170km
jutro po nia jade :tongue4: :[/img][br]Dopisany: 04 Luty 2009, 13:01_________________________________________________ja kiedys jak mialem 2,5tdi wyjalem i przeplukalem nafta. bylo duzo lepiej PANOWIE KUPILEM :) to jest nowa turbina jeszcze faba na niej... pojuterze zakladam ))))
-
oznaczenie turbiny 2,0 tdi 170km
dobra panowie ale odbiegamy od tematu. pasi czy nie spasi, brac czy nie no bo mnie o to chodzi
-
oznaczenie turbiny 2,0 tdi 170km
a takie cos mi spasi?? http://www.racingforum.pl/Turbosprezarka-20TDI-170KM-BRD-nowa-t62744.html
-
oznaczenie turbiny 2,0 tdi 170km
dzięki no to jadę kupić a może ktoś wie ile to w Polsce kosztuje i czy to co kolega skalarx zasugerował pasi plug&play bez jakichkolwiek przeróbek?[br]Dopisany: 03 Luty 2009, 14:41_________________________________________________wlasnie bylem w aso ta turbinka kosztuje bagatela 1269 ale EUR ;(
-
oznaczenie turbiny 2,0 tdi 170km
Witajcie. Czy zna ktoś dokładne oznaczenie turbiny która by pasowała plug&play do mojego wehikułu avf-a, chodzi mi o ta 170 konna. Chce nią w aso kupić, ale nie znam oznaczeń ;(
-
[B5 AFN] czy spasuje ten intercooler??
Tukan, gdzie ty to kupiles i jaka cena??
-
A to moje cudko
to na tych pazdziochach to zimowki w garazu sa 19
-
A to moje cudko
No co tu duzo gadac sami zobaczcie co jest teraz. W przyszlosci bedze wirus, IC, turbo od passata 170 kuni, szybki ciemiejsze no i chrom dookola szybek. Ajak juz to wszystko bedzie to go sprzedam i kupie :> auto ładne (będzie jak włożysz 19) teraz to zwyklak ale ja nie o tym - NAZWIJ POPRAWNIE TEMAT - alvaro
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6.3
-
Mapy do RS4 - 8E gdzie szukac???
a co to jest aso....
-
Mapy do RS4 - 8E gdzie szukac???
tak lecz problem w tym ze mieszkam jakies 1000 kilosow od wawy i wygodniej bylo by mi to kupic lub z netu sciagnac
-
Mapy do RS4 - 8E gdzie szukac???
Gdzie (naturalnie poza )szukac map. Te ktore mam oczywiscie sa dokladne lecz poza malo istotnymi krajami tj. Andora itp. nie mam map Polski. nadmieniam iz moj plyta dvd z softem jest orginalna od Audi lecz z 2005 roku. Za wszelkie informacje dziekuje.
-
[B6 AVF] od czego zaczac...??
Niedawno kupilem tego rzecha i nie mam pojecia od czego zaczac podwyzszanie mocy w tym aucie tzn. inna turbina np. od 2,5, inne wtryski,interkooler,no bo chip chyba powinno sie zrobic na koncu. moze ktos mi doradzi... z gory dzieki temat poprawiony [pre_pl]