Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Prośba o interpretacje logów, problem turbodziura

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, to moje pierwsze logi dynamiczne, więc jeżeli zrobiłem coś źle proszę o wyrozumiałość.

Logi wykonane przy temp silnika 90*C, 3-ci bieg 1500 - 4500obr

Mam wrażenie że autko jest zamulone z samego dołu, turbo załącza się ok 2300- 2500 obr/min w zależności od biegu.

Zero błędów na kompie, przynajmniej w grupie 01 :)

bardzo proszę o interpretacje logów, jeżeli będzie konieczność wykonania nowych zrobie to.

pozdrawiam i dziękuje.

http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57300.html

Opublikowano

My tez witamy.

Poprosimy o wykonanie

Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011

Statyczne Basic Settings - 011 i 003

Kazda grupa oddzielnie na 3 biegu od 1500 do 4200

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dobra to ładuje laptopa i będę działał :>[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 13:03_________________________________________________Już po logowaniu, oto rezultaty i mam nadzieję ze wykonałem je dobrze.

Dynamiczne

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57324.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57325.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57326.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57327.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57328.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57329.html

Statyczne:

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57330.html

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/przemyslaw.ro_57331.html

Przy logach statycznych zdarza się że po pewnym czasie wyskakuje błąd.

Proszę koledzy o zinterpretowanie logów. [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 15:38_________________________________________________ponawiam prośbę do fachowców, jesteście wstanie stwierdzić co dolega furmance?[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 13:35_________________________________________________podbijam :kox:

Opublikowano

wg mnie jest ok poza egrem

Opublikowano

zaslep egr [odepnij podcisnenia i zaslep wezyk ] i zobacz jak sie bedzie zachowywac auto

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za odpowiedzi, przymierzam się jeszcze do wycięcia/wymiany katalizatora.

Mechanik mówił że egr cieknie, ale że nie może to mieć wpływu na moc.

Dodatkowy objaw, delikatne wibracje kabiny po odpalenia silnika kiedy jest zimny przez ok 10 sek. potem się uspakaja. spalanie mam dosyć wysokie ok 9.3 L na setke

Przy spokojnej jeździe 40% miasto 60% trasa.

Spróbuje jeszcze zaślepić egr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.