Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka żarówka sterownik klimatyzacji A4 95 rok


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że chyba do 96 roku w sterownikach klimatyzacji były żarówki ,później chyba diody ale niewiem jakie żarówki i czy może ktoś wymieniał jak by ktoś mógł podać jaki to typ żarówki , może ma ktoś fotke takiej żaróweczki. A4 rok 95 1Z nieświeci prawa strona wyświetlacza. Może sa jakieś knify przy wymianie i ktos je poznal i mógłby się podzielić.

f747b30e5997f873.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wymienić żarówkę trzeba wyjąc radio, odkręcic 4 śruby (imbusem) zdjąć osłone odkręcić sterownik, lekko wysunąć i od góry widać żarówki 1,2W lub 2W nie pamiętam dokładnie. W razie niejasności pytaj. Ja wymieniałem jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mrog, pisze. Ja ostatnio rozbierałem bo mi wyświetlacz raz bangla raz nie. To tam są chyba trzy typy żarówek 1,1 W, 1,2 W i jeszcze jakaś i teraz dokładnie nie wiem jaka ma być bezpośrednio na wyświetlaczu.

To taki typ żarówki jak w podświetleniu naszych zegarów czyli żarówka zintegrowana z plastikową obwódką. Ostatnio kupowałem do zegarów to za szt. zapłaciłem okazyjnie :mrgreen: 2 zł. Tylko to żarówka 1,2 W była a potrzebowałem 1,1 W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mim sterowniku audi wlozylo zarowki 0,9W :P i sprobuj takie kupic :D moim zdaniem 1,2W wygladaja ciekawiej, jest duzo czytelniejszy:D

Pozdrawiam jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki wymienione więc pisze może komuś sie przyda klimatronic starego typu - 4 żarówki (takie same jak w zegarach) dwie zewnętrzne do podświetlania przycisków 2W i dwie do podświetlania wyświetlaczy 0,9W ale do wyświetlaczy zapakowaliśmy 1,1 W i świeci jaśniej i ładniej. Cena w sklepie motoryzacyjnym 3 zł za sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...