Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] STUKI Z PRAWEJ STRONY


radek.g

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH NA FORUM MAM PYTANKO PONIEWAŻ W MOJEJ AUDI A4 AVANT JADĄC OKOŁO 40-50 NA GODZINKĘ UJAWNIAJĄ SIĘ STUKI JAKBYM MIAŁ KAMYK W OPONIE JADĄC SZYBCIEJ ODGŁOS TROCHE SIĘ ZMNIEJSZA LECZ NADAL GO SŁYCHAĆ . BYŁEM U MECHANIKA NIC NIE ZNALAZŁ ZAWIESZENIE NIBY WSZYSTKO OK TWIERDZI ZE MOŻE TO BYĆ JAKIEŚ ŁOŻYSKO I NIE MA SIĘ CO NA RAZIE MARTWIĆ I JEŹDZIĆ DOM PUKI NIE BĘDZIE ICH GŁOŚNIEJ SŁYCHAĆ WTEDY WYMIENI PRAWIDŁOWY , DRUGI TEZ POWIEDZIAŁ IŻ ZAWIECHA JEST OK ALE NADAL RYTMICZNIE STUKA CO TO MOŻE BYĆ MOŻE KTOŚ PODPOWIE Z GÓRY DZIĘKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo nie pisz Dużymi literami :tongue4: wydaje mi się że bez wróżki na odległość będzie ciężko wykminić, napisz czy odgłos jest cały czas, czy np. na zakrętach bardziej czy tak samo przy przyspieszaniu/hamowaniu. Może to być coś z przegubem, łożyskiem, dobry mechanik powinien sobie z tym poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za duże litery tak wyszło odgłos zaczyna się od 40 km/h ,bardziej go słychać na zakręcie konkretnie w lewo w prawo słabiej i w chwili gdy odpuszczam gaz aż do spadku prędkości do 40 km/h, mechanik sugerował że może to być łożysko o przegubach nic nie wspominał stuki zaczynają się coraz bardziej dawać we znaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...