Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Szybkie pytanko - wysprzęglik BOSCH


xlukk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie :)

Jako, że w zeszły weekend wymieniłem dwumas+całe sprzegło LUKa (doznania z jazdy po wymienie nie do opisania :) ) chcę także wymienić wysprzęglik, aby calość była nowa. Problem jest niestety z dostepnością LUKa/Sachsa u mnie w mieście. Jest Lemforder, który odpada ze wzgledu na cenę 300/400 zł, a także LPR, który tez odpada (jakieś badziewie). Dostepny był BOSCH oraz ATE. Zamówiłem juz BOSCHA, ale powiedzcie prosze czy dobrego dokonałem wyboru. Wiadomo BOSCH dobra firma, ale czy w takich rodzajach czesci tez się sprawdza?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest różnica w cenie pomiędzy boschem a sachsem?

weź pod uwagę że tego czego bosch nie robi sam robi to firma podwykonawcza na jego zamówienie tak jak rolki BOSCH robione są (jeśli dobrze pamiętam przez INA)

Myśle że też w przypadku wysprzęglika jeśli nie robi tego BOSCH to robi to jakaś dobra firma zlecona przez boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest różnica w cenie pomiędzy boschem a sachsem?

weź pod uwagę że tego czego bosch nie robi sam robi to firma podwykonawcza na jego zamówienie tak jak rolki BOSCH robione są (jeśli dobrze pamiętam przez INA)

Myśle że też w przypadku wysprzęglika jeśli nie robi tego BOSCH to robi to jakaś dobra firma zlecona przez boscha.

No własnie nie ma ani Sachsa ani LUKa :/ Są niby na allegro, ale cena 140 zł jakos do mnie nie przemawia :/

A jak mówie Lemfodera nie wezme, bo i tak juz sporo kasy wydałem.

Mysle sobie, że jesli nawet BOSCH bierze podwykonawce to chyba nie moze lipy odwalić? W końcu firma porządna i raczej na takie akcje nie mogłaby sobie pozwolić.

EDIT--------------

Dobra odebrałem wysprzęglik i okazało sie, ze w środku siedzi SACHS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...