Treść opublikowana przez Młodzik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie coś długo nie ma info na temat BT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie wpadnę bo żona mi auto zabrała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć! jak wam mija najbardziej obżarty okres roku? bo ja już nie mam sił jeść, a jeszcze jutrzejszy dzień przede mną :/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro siedzę na uczelni ch** wie do której
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry, dawno mnie tu nie było, co tam słychać? kiedy jakiś spocik?
-
Zmiana z automatu na manual 2.8 quattro- co potrzebne
ja w swoim życiu przerobiłem trzy automaty, w których skrzynie padły i włożyłem manuala, a powody były następujące: 1 automat jest super do miasta ale po jakimś czasie sie nudzi; 2 samochód używany z automatyczną skrzynią biegów jest tańszy niż z manualem; 3 jak padnie automat to naprawa to kilka tysięcy 4 używana skrzynia automatyczna jest o wiele droższa niż używana skrzynia manualna 5 za popsutą skrzynie automatyczną za każdym razem dostałem więcej niż kosztował mnie zakup skrzyni manualnej wraz ze wszystkimi potrzebnymi podzespołami
-
Biegi po dotknięciu sprzęgła
ja bym szukał problemu w sprzęgle, bo jak problemem by była skrzynia to niezależnie od położenia pedału sprzegła efekt byłby taki sam, podobnie rzecz sie ma do wybieraka. Może wysprzęglik się kończy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam sp sport maxx i są SUPER
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry co słychać? bo dawno mnie tu nie było.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koło kolumny kierowniczej jest antena od IMMO, też miałem z nią problem, który nie ustąpił po kilku naprawach, a więc w efekcie końcowym, odłączyłem IMMO i problem znikł Witem :) dzięki za podpowiedź na razie po 2 -3 krotnym przekręceniu kluczyka auto odpala ale po weekendzie będę musiał się wziąć za ten problem żeby go zniwelować.. mam jeszcze jedno pytanie ma ktoś może pożyczyć klucze do gwintu ?? albo widział gdzieś w poznaniu żeby było można go kupić?? ja w B5 zlutowałem na nowo antene przy stacyjce i problem zniknął ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- jak ludziska sie zgłoszą to ja też mogę zawitać ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- jak ludziska sie zgłoszą to ja też mogę zawitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry, dawno mnie tu nie było. ---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:22 ---------- co tam słychać? jakiś spocik w niedziele sie szykuje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zazdroszcze wam tej BT ale niestety obowiązki ---------- Post added at 21:13 ---------- Previous post was at 21:11 ---------- ja szukam do siebie 225/45/18 jak by ktoś miał coś takiego na opchnięcie to proszę o PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jakiej firmy założyłeś drążki? ---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:30 ---------- ale jakiego concerta? jest ich kilka Obojętnie a ile chcesz stracić?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wszystkim, downo mnie tu nie było ale trochę zalatany byłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też z chęcią bym kupił auto z automatyczną skrzynią, bo dużo fajnej zabawy jest jak już padnie i trzeba wymieniać na manuala :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w taką pogodę na motorze trochę zimno Ci będzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie ładuje tego, ale jak będzie trzeba to nowy sie kupi i tyle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A no czasem tak bywa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi dzisiaj aku odmówił posłuszeństwa :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty Madas, to jaki duży masz garaż [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 16:01_________________________________________________ nie śmiej sie tylko zacznij też odkładać na wtryski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty Madas, odkręć troche kaloryfery bo dziecieki przy tej temperaturze w domu w końcu chorować Ci zaczną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jedziesz z chaty? Tak, wezmę linkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my też się pojawimy :> tzn ja i Tetis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
godzina 17:14 a ja tu jako pierwszy dzisiaj sie witam