Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Audi a4 b6 by Pablo77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jestem od niedawna posiadaczem :audi::a4fan: B6 Avant.

MODEL: Audi a4 b6 2002 (modelowo 2003)

SILNIK: 1,8T AVJ 150KM.

WNETRZE:

- skrzynia manualna 5 biegowa

- 6 Airbagów w tym dwie kurtyny

- pełny fis

- trój ramienna skórzana kierownica

- skórzana gałka zmiany biegów i ręczny

- 2 x podłokietnik (przód i tył)

- dwustrefowa klimatyzacja

- ori xenon ze spryskami

- podświetlane miejsca pod nogami

- elektryczne lusterka

- elektryczne szyby x4

UKLAD HAMULCOWY: seryjny

KOLA: 16" oryginalne Dezent

AUDIO:

radio: Pionier

seryjne 9 głośników i subwoofer zasilane seryjnym wzmacniaczem

100_2020.jpg

100_2022.jpg

100_2025.jpg

Opublikowano

ładna sztuka, przewidujesz jakieś mody?

Opublikowano
  • Autor

Narazie nie zbieram kase :)

Opublikowano

Coraz więcej AVJ'tów :decayed:

Fajnie, że kolejna osoba z okolicy :)

Powodzenia w modach...

Opublikowano

spoko kilka miesiecy na forum i bedzie mod za modem :decayed: (taka choroba zakazna co kazdego lapie) :polew: ladne autko :good:

Opublikowano

Audiczka bardzo ładna :)

czekamy na dalsze mody :wink4:

Opublikowano

Z@jebisty kolorek :good: Lampy zwykłe czy xenon? bo ja właśnie miałem zwykłe lampy i spryski :rolleyes:

Radyjko nie pasuje do wnętrza i rds na fisie pewnie też nie wyświetla :thumbdown:

Nie polowałeś na quattro? :naughty:

Opublikowano
KOLA: 16" oryginalne s line

wydaje mi sie ze w S-line wychodziły inne kola... moge sie mylic :wink4:

Opublikowano
  • Autor

grzes1150 Lampy xenon. Tak wiem radyjko nie pasuje szukam takie z nawigacja. A o quattro nie myslalem moze w przyszlosci :)[br]Dopisany: 23

Opublikowano

S-line wychodziły 17 cali i 18 cali... :gwizdanie:

Opublikowano

grzes1150 Lampy xenon. Tak wiem radyjko nie pasuje szukam takie z nawigacja. A o quattro nie myslalem moze w przyszlosci :)[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 19:24_________________________________________________

KOLA: 16" oryginalne s line

wydaje mi sie ze w S-line wychodziły inne kola... moge sie mylic :wink4:

z tego co sprawdzalem to sa s line

i jeszcze powiedz że chodzi tu o te felgi z fotki z Twojego podpisu :gwizdanie:

Opublikowano

Do autora wątku:

Proponuję zapoznać się z przyklejonymi wątkami w poszczególnych działach, aby uniknąć bzdur typu:

z tego co sprawdzałem to są s line

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.