Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Co jest grane ....dlaczego tak dużo mg/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanko kontrolen przy EGR zmieniać uszczelki po demontarzu ?

Nie jest to drogie, a dobrze jak wymienisz.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam....jeszcze żyję :kox:

Panowie...dobrałem się do skóry EGR`owi ....Musashi...możeż za janowidza robić....to była masakra

w złączniu fotki.....powiem tyle....Rurka od EGR a zatkana nagarem tak ze zalepiło ją całkowicie...szok...totalnie zatkanie.

Wyczyściłem...siebie i EGRa ... nowe podkladki ORI ....i sztanga dała oznaki życia...nieduże ale coś...

Ciekawostek nie koniec...Panowie polecam screena jakiego zrobiłem....z mapą cos nie tak....mam dziwny kod ...jak go zmieniam w

grubie 01 i 03 (adaptacja)...to zmieniaja mi się tylko obroty na max. 840 R/min li raz zmieniła mi się dawka na 18 mg/R (bieg jałowy, nie mylic z rozruchem)....jaki powinien być kod ?

Dodam że biedactow pali mi 10l/100 km :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :wallbash: - super ekonomia !

Zdjecia....masakra EGR`a (uwaga na oczy)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6d3e9f2b3dcd974.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6fa9dd67656b2821.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b3e373f003f7f75.html

Dziwna mapa....

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8de6e0841b63427.html

Co to za kod 32768 ?

Ddodam że mowa jest o 1,9 TDi AFN +automat DMX 1999 r.

SZYCHA[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 12:35 _________________________________________________Panowie,

Ponawiam pytanie dlaczego mam 850mg wymaganego tlenu?

Egr - czyściutki....turbo czyściutkie...grucha ma strasznie mocną sprezynę...i sztanga chodzi na basicu ok 3-5 mm, niektóre przewody od N75 powymiwniane...

Byłem wczoraj u dieselkowca i też się dziwował....

Wiec zagładnołem do komputera silnika...mam parę fotek ...ot ciekawostka wszytsko ori

nie ma śladów ingerencji tiuningowca...(ocena okiem nieuzbroionym).

Nr sterownika : 038 906 012 AH dodam że mam automata DMX

Pozdrawia

SZYCHA

Opublikowano

Niestety wygląda mi to na uszkodzenie ECU lub (jak ktoś wpomniał) kosmiczny c*p tunink ...

Panowie - co ma wspolnego źle napisana mapa / uwalone ECU do EGR`a ?

Koledze sugeruję podmianę ECU , wzglednie wizyte u chiptunera i wgranie oryginalnej mapy.

Opublikowano

Panowie - co ma wspolnego źle napisana mapa / uwalone ECU do EGR`a ?

sterowanie egr-em polega na tym, że w mapie zapisane są wartości przepływki ... :wink4:

ale nie wiem czy to ma cos wspolnego z tym co jest u kolegi [gdybam]

[p.s witam nowego Pana moderatora ... :decayed:]

Opublikowano

Krążysz chyba koło uszkodzonego ECU. Ale przypomniał mi się przypadek (dotyczył co prawda kąta wtrysku) gdzie po tygodniu walki okazało się że jakiś magik źle połączył dwa przetarte przewody. Zmierzam do tego że może warto sprawdzić okablowanie do ECU.

Opublikowano
  • Autor

Dobra, Panowie...

Kto odwazny z Wrocławia do podmianki ECU....dodam, ze mam automata 1,9 AFN także wiem że

za wielu po Worcku nie będzie.

Pytanie 2.

Kto we Wrocku lub okolicach tiuninguje kompy...(opcja z wgrniem ori mapy).

Pozdrwa

Załamany SZYCHA.

PS. Walła chłodnica i mam chłodnicę i skrzynię (automata) do ręmontu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Dobra, Panowie...

Kto odwazny z Wrocławia do podmianki ECU....dodam, ze mam automata 1,9 AFN także wiem że

za wielu po Worcku nie będzie.

Pytanie 2.

Kto we Wrocku lub okolicach tiuninguje kompy...(opcja z wgrniem ori mapy).

Pozdrwa

Załamany SZYCHA.

PS. Walła chłodnica i mam chłodnicę i skrzynię (automata) do ręmontu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wracajac do tematu ...

-czy lmm jest oryginalny [moze zostal zmieniony na jakis z innego modelu]

-moze zastosowano [rezystor tuning]

-podobno moze to byc spowodowane gdy olej dostanie sie [przez wezyk] do czujnika cisnienia w ECU

zrob logi dynamiczne z 008/003

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.