Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Zegary z s4 do 2.0tdi


kamil24pl

Rekomendowane odpowiedzi

cześć kupiłem zegary pochodzące z s4 b7 kolor(z pinem) i chce je założyć do swego a4 b7 2.0tdi czy jest sens brać się za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kupiłem zegary pochodzące z s4 b7 kolor(z pinem) i chce je założyć do swego a4 b7 2.0tdi czy jest sens brać się za to.

s4 to benzyna i skala jest do 8 tysięcy obrotów

41bd4bbbf88222d7m.jpg

,więc jak chcesz to skalibrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby obrotomierz będzie się kręcił do 6tyś. tak przynajmniej zapewniał mnie Flyer od którego je kupiłem. mi to tam nie przeszkadza. głównie chodzi mi o kolor i teraz mam w milch (angol) a chce w km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby obrotomierz będzie się kręcił do 6tyś. tak przynajmniej zapewniał mnie Flyer od którego je kupiłem. mi to tam nie przeszkadza. głównie chodzi mi o kolor i teraz mam w milch (angol) a chce w km/h.

no kręcić to będzie tylko wizualnie,bo fizycznie dalej będziesz mieć tyle,ile normalnie diesel się kręci do odcinki :wink4: jeśli tylko to jest "problemem" to ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie problem. raczej nikt nie będzie patrzył mi na obrotomierz. ale ten znaczek s4 i kolor robi wrażenie (przynajmniej dla mnie), jak mam ten pin to vag wystarczy dla mojego elektryka czy trzeba mieć ten drogi komputer co podobno kosztuje 20tyś??? a mam tylko jeden kluczyk to koniecznie muszę mieć drugi czy na jednym da rade to ogarnąć???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vagiem nic nie zrobisz nawet jak masz PIN..... skłaniałbym się do tej drugiej opcji - "drogi komputer...." i kosztuje więcej niż 20k pln ;)

ps: a drugiego kluczyka nie musisz mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej tanio to nie bedzie,wydaje mi się że min. z 400-500zł za wymianę licznika jeśli podejdzie :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam problem. bo wątpię żeby ten mój elektryk miał ten odpowiedni sofcik. a jak z tym drugim kluczykiem muszę pierw go dorobić czy się obejdzie bez niego.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi kluczyk nie jest Ci potrzebny..... możesz go dorobić później... oczywiście zakodowanie go (immo) wymaga odpowiedniego softu + wiedzy..... vag, vcds, can commander itp nic nie zrobisz w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi. wynalazłem nowego magika co się zarzeka ze ogarnie temat w 4 godziny i ponoć ma odpowiedni sofcik i podobno nie takie cudactwa wykonywał. no cóż poczekamy zobaczymy. jestem umówiony na środę dam znać czy coś z tego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...