Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nieoryginalne przetwornice do xenonów


sasqacz

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam problem- moja b6 nie miala xenonow wiec kupilem oryginalne lampy pod d1s, dokupilem przetwornice nie oryginalna pod zarnik d1s( link do fotek przetwornicy, kostki od tych przetwornic)

23664370yg9.th.jpg

90304817dq6.th.jpg

15442017tu8.th.jpg

32990388bi9.th.jpg

lecz elektryk powiedzial ze nie beda mi dzialaly xenony poniewaz nie mam modulu poziomowania a te przetwornice maja na kostce 4 kable (a w loryginalnej lampie dochodza tylko 2 z kostki do przetwornicy i dlatego powiedzial ze nic sie nie da zrobic) mozecie mi powiedziec czy rzeczywiscie nic z tych przetwornic nie bedzie?najlepsze ze oryginalne valeo przetwronice tez maja kostke na 4 kable lecz ida tylko 2 wiec wydaje mi sie ze plus i minus i wystarczy a fakt ze nie mam ukl.samopozomowania to tylko to ze nie bedzie dzialac automatyczna regulacja przy obciazeniu auta. dobrze mowie?? dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uklad samopoziomowania dziala niezaleznie od przetwornic. Zarowno w xenonach jak i bixenonach z przetwornicy wychodza tylko dwa kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam takich przetwornic, wiec Ci nie zrobie fotek, ale jak ktos ma bixenon, to moze Ci opisac kostke, gdzie maja byc wpiete te przewody. BTW. Nie widzialem kostek z 4 przewodami, a z tego co sie orientuje to do xenonu i bixenonu wystarcza 2 przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale w kostce do tych przetwornic(fotka) wychodza 4 kable...

To ze kostka ma 4 piny wcale nie znaczy, ze wychodza z niej 4 kable :) W moich przetwornicach sa nawet kostki 8 pinowe a kable wychodza nadal dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: chyba powinien byc brazowy i czarny. Podlacz przez kontrolke z zarowki do masy, to sie przekonasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazalo sie ze plusowy kabel to zolty a masa to brazowy - jakby ktos mial taki sam problem jak ja. pozdrawiam a na marginesie kupie spryski do b6, obudowe wentylatorow (wersja z wiskoza) potrzbuje obudowe na wentylator klimy co sie przykreca do przedniego pasa. jakby ktos mial to na priv piszcie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sasqacz

JAk rozumiem kupiłeś B6 z lampkami h7 i kupiłeś całe lampy xenon? Pomijam fakt przetwornic, o które pytasz (ori lampy mają mocowanie przetwornic od tyłu obudowy) Ale czy lampy z xenonami pasowały w miejsce starych lamp? Czy wszystkie 4 śrubki dało się bezproblemowo dokręcić i czy lampa z przetwornicą mieści się spokojnie?

Planuję również zakup lamp z xenonem ale zależy mi na ori komplecie. Znalazłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-b6-01-05-8e0-xenon-xenony-bi-xenon-i1304093385.html

Aha i czy pasuje podpięcie elektryczne?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 wszystkie lampy maja to samo mocowanie i wszystko pasuje pod sruby,gorzej jest z elektryka,wtyka pasuje ,ale brakuje jednego przewodu do silniczka,ktory tak nie bedzie chodzil jesli nie ma modulu samopoziomowania i wybija blad na fisie spalonej zarowki.Zmiana ma sens jesli sa zalozone czujniki na wachaczach,modul i logowanie na vagu,wtedy jest jak ori i nie powinno byc kłopotów. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...