Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sprężyna? Wahacze czy sworzeń? coś trzeszczy


Fernando

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy gdzie z robisz:d ja zrobilem u mechanika ktory byl nie raz polecany umnie w miescie:d zaplacilem za wymiane wszytskich wachaczy i do tego jakies 2 uszczelki w silniku i jakis tam wezyl :D fakt zaplacilem 2300 zl za wszytsko zabolalo mnie to troche w kieszeni ale jestem za dowolony bo wszytskie wachacze wymienione na lem... i wiem ze mam spokokuj na minimum 2 lata:d to jest twoja decycjia czy wydac 700zl na 2 wachacze i wymiane czy wydac:d 1800 za komplet :D pozdroo

[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 23:18_________________________________________________a co do kupna czy to ori czy nie napisz do dzika z forum jest odemnie ze szczecina i napewno ma komplet wachaczy ori na 100% lemfo... za 1450 zl chyba.jemu mozna zaufac co do orginalsnosci produktu.. tak samo z olejem motula jest duzo podrubek a duzo klubowicz kupuje odniego olej i jest orginalny i sprawdzony i masz pewnosc ze kupujesz orginal a nie jakis tam szajs podrabiany i ma niezle rabaty dla forum :D i same pozytywne komentarze [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 23:24_________________________________________________a 400/500 zl to nie jest duzo za wymiane wszystkich wachaczy noramlny mechanik bieze za wymiane jednego wachacz od 300 do 350 zl czyli 200 wachacz i 100 lub 150 za wymiane:D bynajmniej umnie w miescie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na taką cenę się jeszcze godzę, ale te trzaski przeszły :| już nie trzeszczy przy skręcie kierownicą, hah ale i tak je wymienie żeby nie było. Powiedzcie mi jeszcze jedno, czy też macie naprawdę taki niski komfort na jeżdżeniu po dziurach? no tragedia u mnie w mieście żeby dostać się do centrum trzeba takie wertepy przejechać że aż boli, i każdą dziurę czuć, jak jechałem mondeo z 95 rok to normalnie ekskluzywnie tam to leciało, jak wymienię wahacze to komfort powróci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po dziurach teraz jezdze powoli bo jest za niska i zaraz trze spodem.ale dawniej sie nie przejmowałem.powiem ci ze jak narazie mam spokuj.a juz 2 latka smigam na tych wachaczach. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...