Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sprężyna? Wahacze czy sworzeń? coś trzeszczy


Fernando

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś usłyszałem niepokojący odgłos z lewego koła, gdy siedzą dwie osoby w samochodzie to przy skręcaniu na postoju trzeszczy lewe koło, gdy jedna osoba, to mniej, dużo głośniej słychać gdy silnik wyłączony i poruszam kierownicą. JA podejrzewam sprężynę, bo jak auto rusza to silnik idzie lekko do góry wtedy koło też trzeszczy a w ruch idzie amortyzator-sprężyna, jak obraca się kołami to przecież też te urządzono jakoś pracuję (góra/dół) i słychać dźwięk. Denerwujące :wallbash: Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz dłłuzej jezdzic tym autem to proponuje firme lemfolder.bo ten za 90 zl to dlugo nie pochodzi.to jest moje zdfanie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh miałem to samo cos trzeszczalo i okazalo sie ze to Górny wachacz i był w takim stanie ze prawie wypadał na naszych dziurach :D no ale cóż sprawdził dalej o okazalo sie ze pozostale tez są juz na wykończeniu i wymienił wszystkie wachacze i 2300 poszło w .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie stety.przyszedł kres twoich wachaczy.to jakie kupisz to twoja decyzja.a jest ich naprawde duzo.ja na przyklad wstawilem wszystkie lemfoldery.bo nie bede zmienial auta.jezeli chodzi o wymiane to ja uwazam ze to400/500 to strasznie duzo.ale tyle mechanicy za to biora.na forum jest kilka osób które sprzedaja czesci.z małym rabatem.wiec mozesz kupic taniej troszeczke. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, facet powiedział że tam górny wahacz na wykończeniu to ten wszystkie chce wymieniać, z lewego koła i prawego no kurde :D ja tylko nie chce żeby mi trzeszczało :P jak zacznie stukać to wymienię, na dniach pojadę do znajomych mechaników, zobaczymy ile oni mi krzykną. Ale jak będzie trzeba to wymienie, na Lemfordery też bo autko raczej u mnie zostanie na dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet piszę u siebie na allegro aukcji http://http://moto.allegro.pl/zestaw-wahaczy-wahacze-a4-a6-vw-passat-lemforder-i1840344037.html

NA RYNKU POJAWIŁY SIĘ ZESTAWY WAHACZY NIBY FIRMY LEMFORDER W REWELACYJNEJ CENIE !!!

UWAŻAJ NA PODRÓBKI NA FORACH INTERETOWYCH OPISANI SĄ UŻYTKOWNICY SPRZEDAJĄCY WAHACZE FIRMY LEMFORDER WYTZRMUJĄCE OK 10-15 TYŚ KM , UWAŻAJ CO KUPUJESZ !!!

Wiecie może czy to prawda i jak rozpoznać podróbę od oryg? u mnie w hurtowni/detal ten zestaw kosztuje 2600zł :no:, nie chce oszczędzać na audisiu :D ale to może być przesada:P 1000zł drogą nie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...