Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Sprężyna? Wahacze czy sworzeń? coś trzeszczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś usłyszałem niepokojący odgłos z lewego koła, gdy siedzą dwie osoby w samochodzie to przy skręcaniu na postoju trzeszczy lewe koło, gdy jedna osoba, to mniej, dużo głośniej słychać gdy silnik wyłączony i poruszam kierownicą. JA podejrzewam sprężynę, bo jak auto rusza to silnik idzie lekko do góry wtedy koło też trzeszczy a w ruch idzie amortyzator-sprężyna, jak obraca się kołami to przecież też te urządzono jakoś pracuję (góra/dół) i słychać dźwięk. Denerwujące :wallbash: Jakieś rady?

Opublikowano

Sprawdź górne mocowania amortyzatorów. Poduszki z łożyskami.

Opublikowano

Albo górne wahacze. złap któregoś i poszarp, może usłyszysz dzwiek

Opublikowano
  • Autor

no właśnie wracam z pracy więc już za ciemno żebym to sprawdził, ale słuchajcie! jest coraz głośniej ;(

Opublikowano

Mi tak trzeszczał dony, wahacz prosty czy jakoś tak się to zwało

Opublikowano

Sprawdź górne mocowania amortyzatorów. Poduszki z łożyskami.

w b5 nie ma łozysk. Ja stawiam na wyrabiający sie sworzeń wahacza

Opublikowano

na stówe dolny wachacz.sprawdz te gumy na sforzniach czy nie sa popekane. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jak kolega kręcił to faktycznie było coś słychać od doły jakby własnie ten dolny wachacz, ile to może kosztować? jutro albo pojutrze polecę do mechanola

Opublikowano

170 zł zapłaciłem za wszystko.

Opublikowano

to zalezy jakiej firmy.niech ci posprawdza dobrze wszystkie wachacze.

Opublikowano

jezeli chcesz dłłuzej jezdzic tym autem to proponuje firme lemfolder.bo ten za 90 zl to dlugo nie pochodzi.to jest moje zdfanie. :hi:

Opublikowano

czekamy. :mysli:

Opublikowano

heh miałem to samo cos trzeszczalo i okazalo sie ze to Górny wachacz i był w takim stanie ze prawie wypadał na naszych dziurach :D no ale cóż sprawdził dalej o okazalo sie ze pozostale tez są juz na wykończeniu i wymienił wszystkie wachacze i 2300 poszło w .... :D

Opublikowano
  • Autor

Witam, mi dziś powiedzieli dokłdnie to samo co 8lukasz6, 1250 zł bądź 1650 zł i wymiana 400/500 zł!! Co robić? :/

Opublikowano

no nie stety.przyszedł kres twoich wachaczy.to jakie kupisz to twoja decyzja.a jest ich naprawde duzo.ja na przyklad wstawilem wszystkie lemfoldery.bo nie bede zmienial auta.jezeli chodzi o wymiane to ja uwazam ze to400/500 to strasznie duzo.ale tyle mechanicy za to biora.na forum jest kilka osób które sprzedaja czesci.z małym rabatem.wiec mozesz kupic taniej troszeczke. :hi:

Opublikowano
  • Autor

no dobra, facet powiedział że tam górny wahacz na wykończeniu to ten wszystkie chce wymieniać, z lewego koła i prawego no kurde :D ja tylko nie chce żeby mi trzeszczało :P jak zacznie stukać to wymienię, na dniach pojadę do znajomych mechaników, zobaczymy ile oni mi krzykną. Ale jak będzie trzeba to wymienie, na Lemfordery też bo autko raczej u mnie zostanie na dłużej

Opublikowano

masz racje,popytaj znajomych moze zrobia to taniej. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

facet piszę u siebie na allegro aukcji http://http://moto.allegro.pl/zestaw-wahaczy-wahacze-a4-a6-vw-passat-lemforder-i1840344037.html

NA RYNKU POJAWIŁY SIĘ ZESTAWY WAHACZY NIBY FIRMY LEMFORDER W REWELACYJNEJ CENIE !!!

UWAŻAJ NA PODRÓBKI NA FORACH INTERETOWYCH OPISANI SĄ UŻYTKOWNICY SPRZEDAJĄCY WAHACZE FIRMY LEMFORDER WYTZRMUJĄCE OK 10-15 TYŚ KM , UWAŻAJ CO KUPUJESZ !!!

Wiecie może czy to prawda i jak rozpoznać podróbę od oryg? u mnie w hurtowni/detal ten zestaw kosztuje 2600zł :no:, nie chce oszczędzać na audisiu :D ale to może być przesada:P 1000zł drogą nie chodzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.