Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zaczepy oslony dolnej silnika i skrzyni


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos moze podac numer czesci tych zaczepow , czy srubek i ile sztuk jest potrzebne do zamocowania oslony dolnej silnika , bo mialem zamocowane na tryty i odpadla zonie jak jechala :D

z gory wielkie dzieki[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 06:14_________________________________________________znalazlem cos takiego , myslicie ze to bedzie dobre rozwiazanie ?

http://allegro.pl/spinki-montazowe-do-oslony-silnika-audi-a4-i1807919216.html

czy tylko ori do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bardzo delikatne te spinki bo kupiłem osłone z tej firmy i jak zobaczyłem te spinki to zwątpiłem , raczej nie wytrzymają jednej zimy , ori spinki są całkiem inne , ja u siebie dokupiłem w sklepie motoryzacyjnym takie spinki na śrubki M6 mają gwint metryczny i skręciłem na śrubki z powiększonymi podkładkami , myśle że to powinno wytrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki , ale z ori odpuszczam bo nie dam z spinki 150zl albo wiecej .....[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 16:28_________________________________________________

do twojego sam

8D0805121B 7 szt

8D0805960 7 szt

4A0805121A 4 szt

4A0805163 4 szt

4A0805137A 4 szt

masz moze fotke z etki gdzie ktora spinka idzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojaże to dwie pierwsze pozycje to spinki i wkręty którymi mocujesz obudowu do spodu autka , 2 następne pozycje to chyba spinki i kwręty którymi mocujesz obudowe silnika do plastikowych nadkoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do kogoś na forum kto ma do sprzedania całe auta na części to podejrzewam na tanie pieniądze ci odsprzeda,ja osobiście kupowałem na allegro ori ale brakowało mi 2szt i udało mi się kupić jak dobrze pamiętam po2,50zł za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...