Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wahacze MAXIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam gorącą prośbę o Wasze opinie na temat wahaczy firmy MAXIS. Dzisiaj w sklepie zaproponowano mi te wahacze za kwotę 550 zł z gwarancją na 2 lata. Według sprzedawcy, który jest moim znajomy sprzedają się bardzo dobrze i nie ma na nie żadnych reklamacji. Tak więc bardzo proszę o opinie, które pomogą mi w podjęciu decyzji o ich ewentualnym zakupie. Serdecznie pozdrawiam. darek :)

Opublikowano

to juz lepiej kup od TOMA z forum mastersporty za podobna cena jest to chociaz niemiecki zamiennik a nie chinszczyzna :D

Opublikowano

Kupuj Lema a nie baw się w jakieś zamienniki

Opublikowano

Kupuj Lema a nie baw się w jakieś zamienniki

Guru kolega chyba chce przy oszczędzić na zawieszeniu aluminiowym :wink4: Ja również uważam tak jak Guregoru że tylko Lemforder. Fakt jest drogi ale na nasze drogi tylko takie zawieszenie sie nadaje. Ewentualnie możesz kupić Febi Bilstein

Opublikowano

...nie kupuj zamienników...jak przeliczysz koszty ponownej wymiany za pół roku i geometrii to wyjdzie na to samo co teraz zapodać oryginał

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Serdecznie pozdrawiam. :)

Opublikowano

sa różne firmy,produkujące wahacze ale DENCKERMANN i DACHSTEIN to jakieś nieporozumienie :wink4: , MASTER SPORT, FORTUNA LINE, , Vekana, Febi , SWAG, MOOG (zamienniki całkiem niezłe, ten ostatni-popularny w USA) -praktycznie podobna pólka cenowa, co MAXIS

no i droższe LEMFORDER, TRW, DELPHI itp-

ale właściwie-żeby sprawdzać i eksperymentować-trzeba uzbroić się w cierpliwość i czas, plus rachunki i gwarancję od producenta-potem można te nowe/mniej znane elementy używać-zdobyta wiedza będzie na przyszłość :naughty::wink4:

Opublikowano

sa różne firmy,produkujące wahacze ale DENCKERMANN i DACHSTEIN to jakieś nieporozumienie :wink4: , MASTER SPORT, FORTUNA LINE, , Vekana, Febi , SWAG, MOOG (zamienniki całkiem niezłe, ten ostatni-popularny w USA) -praktycznie podobna pólka cenowa, co MAXIS

no i droższe LEMFORDER, TRW, DELPHI itp-

ale właściwie-żeby sprawdzać i eksperymentować-trzeba uzbroić się w cierpliwość i czas, plus rachunki i gwarancję od producenta-potem można te nowe/mniej znane elementy używać-zdobyta wiedza będzie na przyszłość :naughty::wink4:

Ja myśle żeby polegać na doświadczeniu innych którzy już różne zawieszenia testowali. Po co kase ładować w tansze zawieszenia i tylko pilnowac zeby nie padły zaraz po utracie gwarancji. Najlepiej zaczerpnąć wiedzy z różnych źródeł i wtedy wybrać to co odpowiada. Może i nie mam zasobnego portfela ale juz wole wywalić kase na Lemfordera albo Febi Bilstein i mieć pewność że nie posypie mi sie to po roku czasu. Tym bardziej że znajomi nie narzekają na te firmy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sa różne firmy,produkujące wahacze ale DENCKERMANN i DACHSTEIN to jakieś nieporozumienie :wink4: , MASTER SPORT, FORTUNA LINE, , Vekana, Febi , SWAG, MOOG (zamienniki całkiem niezłe, ten ostatni-popularny w USA) -praktycznie podobna pólka cenowa, co MAXIS

no i droższe LEMFORDER, TRW, DELPHI itp-

ale właściwie-żeby sprawdzać i eksperymentować-trzeba uzbroić się w cierpliwość i czas, plus rachunki i gwarancję od producenta-potem można te nowe/mniej znane elementy używać-zdobyta wiedza będzie na przyszłość :naughty::wink4:

potwierdzam te DENCKERMANNY to nawet nowe stukaja :kox:

25tys to chyba maks co mozna na nich zrobic

z tanszych moge polecic MAX GEAR czy jakos tak komplet kosztuje w granicach 500zl u mnie gora wytrzymala 60tys a dol i koncowki prawie 70tys :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.