Skocz do zawartości
IGNOROWANY

To nie zdrada marki, to tylko film :)


Yel0n

Rekomendowane odpowiedzi

przecież widać że to nie amatorska robota, głównie ostatnie sekundy kiedy widzimy auto z lotu ptaka, oj nieładnie poczynają ludzie z reno :thumbdown: ja na pewno nigdy nie kupię takiego szmelcu

:doh1: ... normalnie nie mogę czytać postów takich ludzi bo mnie trzęsie....

Mi tam się podoba, a dodatkowo fajna pani na miejscu pasażera :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mądralo jak zrobić taki odjazd z lotu ptaka w warunkach amatorskich? Trochę siedziałem w tej branży i od razu widzę że maczał w tym palce nie amator. Nawet sam autor na moją uwagę nie miał odwagi odpowiedzieć przecząco. I te tłumaczenie, że niby nic nie wiedział o plagiacie...

Luka3s młody jesteś i jeszcze mało widziałeś na świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas myślę czy nie zapakować jakiejś LAGUNY w dieslu na lawetę i nakręcić film że z rodziną jeździmy naszą laguną zawsze na lawecie... :kox: a laweta nigdy jeszcze nie zawiodła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas myślę czy nie zapakować jakiejś LAGUNY w dieslu na lawetę i nakręcić film że z rodziną jeździmy naszą laguną zawsze na lawecie... :kox: a laweta nigdy jeszcze nie zawiodła

:polew:

Również czekam na odpowiedź autora dotyczącą ujęcia z lotu ptaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas myślę czy nie zapakować jakiejś LAGUNY w dieslu na lawetę i nakręcić film że z rodziną jeździmy naszą laguną zawsze na lawecie... :kox: a laweta nigdy jeszcze nie zawiodła

Dobry pomysł, ale mogą Cię posądzić o plagiat bo już nie raz słyszałem opinie bodajże o lagunie z silnikiem 2,2Dci jako "królowej lawet" :polew:

http://regiomoto.pl/portal/auta-uzywane/testujemy-uzywane-renault-laguna-ii-krolowa-lawet-nie-taka-straszna

Wszedłem w link podawany przez autora tematu i nawet na youtubie nie można zamieszczać komentarzy a mogłyby być ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, ale mogą Cię posądzić o plagiat bo już nie raz słyszałem opinie bodajże o lagunie z silnikiem 2,2Dci jako "królowej lawet"

właśnie hasło "królowo lawet" mnie zainspirowała... i ostatni powrót z nad morza gdzie widziałem tylko dwa zepsute auta na poboczu... LAGUNĘ i LAGUNĘ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paralotnia :mysli: coś za stabilny obraz na kamerę zamontowaną na paralotni gdzie byle lekki podmuch wiatru rzuca nią

na youtub'ie zamieściłem komentarz o plagiacie i dziwnie za chwilę zniknął... nie pierwszy raz francuzi kradną innym to co dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież widać że to nie amatorska robota, głównie ostatnie sekundy kiedy widzimy auto z lotu ptaka, oj nieładnie poczynają ludzie z reno :thumbdown: ja na pewno nigdy nie kupię takiego szmelcu

Dokładnie szkoda, że to nie wasz film tylko widać profesjonalną robotę chyba, że sie zajmujesz tym na codzień i widać efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chciałbyś żeby ktoś na Twojej pracy zbił kokosy i bezczelnie kłamał, że to on wymyślił?

Autor wątku na pewno nie wygra autka, poniżej cytat z komentarzy na stronie konkursu:

RenaultPL (4 godz. temu)

Spam

@amanaskin weryfikacja jest w trakcie. Plagiaty niestety nie mogą brać udziału w konkursie zgodnie z zapisami regulaminu. Pozdrawiamy!

Ciekawe jest też to, że wczoraj było oddane ponad 2300 głosów, dzisiaj około 1100 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba się to nie czytaj i nie udzielaj się

Po prostu nie lubię jak ktoś kłamie i wykorzystuje pracę innych do własnych celów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz z ''igły widły'' posądzając kogoś o takie rzeczy zastanów sie czy zaraz ciebie ktoś ni oskarży o pomówienie :cool1:

bo ja tu plagiatu nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...