Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Amortyzatory, a raczej ich standardowe wymiary


jarzyna82

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem ostatnio A4 z 97 roku w dieslu ale strasznie niskie, jak sie okazało mam założone niższe czerwone sprężyny i jakieś amortyzatory, chce to zmianić sprężyny to wymiany na normalne napewno tylko za bardzo nie mogę się połapać czy amorki są standardowe czy też jakieś inne

.. jak ktoś podrzuci jakiś link albo z doświadczenia zna jakie są podstawowe wymiary normalnego amorka to bardzo będę wdzieczny bo w necie sa różne nr ja na mioich bez wyciągania za abrdzo nie widze ale zmierzyć podstawowe wysokosci bym dal rade a nie chce wymieniac niepotrzebnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz czerwone sprężyny to pewnie amorki też masz krótsze, o krótszym skoku. Najpierw kup sprężyny a do nich dobierzesz amorki.

Dlaczego chcesz zmieniać zawieche? Wiele osób na tym forum zamienia ori na sportowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szuka czerwonych a wyglądają na dość nowe to wnet sie moge zamienić nie patrzyłem czy na tyle też sa ale raczej tak, moge sie zamienic o ile ktoś ma jakięś dość dobre normalne a dlaczego hmm mam kola 16 na alu opony 55 i te sprężyny w okolicy dziurawe drogi zaraz przyjdzie zima i moze i na parkingu wyglada oki ale na sniegu pewnie zawisne ale do rzeczy...

nie chce w ciemno wymieniać niektorzy wymieniaja tylko sprężyny wiec potrzebuje wymiarow normalnego amorka zeby porownac czy moj jest standardowy czy krot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać ori zawieszenia 1BA lub 1BE(to jest nizsze ale tylko troszeczke i daje rade w normalnych warunkach użytkowania), a to co masz sprzedasz bez problemów za podobną cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...