Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Prośba o pomoc !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prosze o małą pomoc, ostatnio stałem sie posiadaczem A4 i wydaje mi sie ze nie jezdzi tak jak powinna jesli jest ktoś kto mieszka gdzieś w pobliżu katowic prosze o kontakt. Pozdrawiam [br]Dopisany: 25 Luty 2008, 23:19 _________________________________________________ :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo chętnie tylko w czawrtek musze porobić kilka rzeczy związanych z przenim zawieszeniem kupiłem niedawno i musze ja troszke dopieścić juz wydałem majatek i końcaaaaaaaaaa nie widać :> może za tydzień. Pozdrowionka

Opublikowano

...co to jest S-c? Siemianowice?, Sosnowiec? Skubaniec :) ?

Opublikowano
  • Autor

Sosnowiec centrum dowodzenia światem[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 21:44 _________________________________________________Problemik który mnie doprowadza do szewskiej pasji to lekko falujace obroty na jałowym i wolno opadajace , a jak jest zimny to wogóle ma 2 ty dobero ja troche pochodzi to zaczynaja spadć. Szukam jakiegoś wrózbity co moze miał, taki problemik i mumie to cos zdiagnozowac. Podpiołem vaga było kilka będów ale dały sie usunać

Opublikowano

... nie masz LPG, więc wyczyść przepustnice, sprawdź czujnik temperatury, jakie te błędy były na vag-u?

Opublikowano

moze ktos juz czyscil przepustnice i niezrobil adaptacji spruboj moze pomoze a napewno niezaszkodzi?jest wszystko w dziale warsztat

Opublikowano
  • Autor

16716 - Knock Sensor 2 (G66): Signal too Low

P0332 - 35-10 - - - Intermittent

16500 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0116 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

17978 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1570 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

00670 - Shareware Version. To Decode all DTCs

27-10 - Please Register/Activate - Intermittent

00532 - Shareware Version. To Decode all DTCs

06-10 - Please Register/Activate - Intermittent

16514 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0130 - 35-10 - Please Register/Actiyate - Intermittent

16705 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0321 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

No mam te błedy[br]Dopisany: 26 Luty 2008, 23:38 _________________________________________________Nie moge zrobic adaptacji bo nie mam pełnej wersji vaga jak ktos ma to plis na meil tylko po polsku...poprosze

Opublikowano

Casius - zapukales, ale niestety w tym tygodniu nie pomoge... :embarrassed: przyjedz na spota, albo odezwij sie na gg w tygodniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.