Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy to przegub?


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od paru dni jadąc przez rondo lub wchodząc ostrzej w zakręt w lewo słyszę trykanie, pukanie z okolic prawego przodu, przy manewrowaniu nie słyszę tego :mysli:

Skręcałem też na maksa i nic się nie działo jak jeździłem powoli, ale jak już trochę przycisnąłem to było słychać rytmiczne trykanie zwiększające częstotliwość wraz ze wzrostem prędkości :) Byłem na szarpakach i luzów nigdzie nie widać tak z grubsza patrząc bo facet nie dostał się do górnych wahaczy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest odgłos jednostajny ,to przegub,ale jeśli jest odgłos nierównomierny i pojawia się podczas skrętu-to łożysko- u mnie najczęściej pojawiało się nierównomierne tyrkanie podczas hamowania i ruszania z miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie nie dało by takiego efektu?

muszę się wsłuchać żebym nie wymienił coś nie potrzebnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie nie dało by takiego efektu?

muszę się wsłuchać żebym nie wymienił coś nie potrzebnie :rolleyes:

cięzko to opisać słowami,ale jeśli jest regularne tryk-tryk-tryk podczas skrętu-to przegub :wink4:

jeśli zaś jest różne,za każdym razem inna "sekwencja" tryków :decayed: to łożysko :wink4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:47_________________________________________________Arek-z resztą jak będziesz to wymieniać-i tak będziesz musiał dobrać się do przegubu w pierwszej kolejności,więc go obejrzysz i będziesz widzieć,czy jest luzny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: dzięki za pomoc, napiszę co było jak zrobię :hi:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 11:55_________________________________________________domjenick przegub poszedł

Dzięki za pomoc :hi:

temat myślę można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...