Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moje kochane cztery kółka 2.0 benz. 2002, 134km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Nadszedł czas aby pochwalić się moim autkiem

Autko ma najechane 228000km z czego ja sam juz najechałem prawie 60000km i do tej pory jest mega zadowolny z tego pojazdu. Przez okres 2,5 roku nie miałem zanych poważbych awari nie licząc wymiany czujnika położenia wałka rozrządu, sensoru oleju i tylnich amorków :evil: po za tym tylko obsługa co 15000km

Nie bedę wypisywał wyposażenia bo tam było goło ale wesoło ;(

Modyfikacje:

- podświtlenie kratek nawieów ledami - DONE

- podświetlanie nóg przód/tył ledami - DONE

- podświetlenie pod drzwiami ledami - DONE

- podświetlenie tablicy rej. ledami - DONE

- wymiana żarówek na ledy - DONE

- wymiana ORI radia na Pioneer DEH 1200 - DONE ale w poniedziałek będzie DEH 3300UB

- wymiana seryjnych głośników i twitterów na infinity(przód) oraz hertz(tył) - DONE

- oklejnie dekorów oraz przestrzeni przy lewarku, radia, radia - carbonem - DONE

- postojówki led - DONE

- ksenon 6000K - DONE

- przyciemnione wszystkie szyby - DONE

A poniżej klika fotek

SDC11156.jpg

SDC11157.jpg

SDC11160.jpg

SDC11166.jpg

SDC11167.jpg

SDC11185.jpg

SDC11198.jpg

SDC11155.jpg

Opublikowano

A jak wyglada sprawa z pozeraczem oleju?

tez wystepuje takie zjawisko?

Mody na +

Jasny srodek za mna nie przemawia

Opublikowano
  • Autor

zjada , zjada ale gdzies na forum czytałem z to wina źle skontruowanej odmy. nie przerabialem bo nie spija tyle oleju zebym musial wozic beczke oleju w bagażniku :gwizdanie:

Opublikowano

kiedys miałem Ibize SDI i był taki sam problem... potrafiła spalic 1 lirt na 1000km... I kazdy na forum miał ten sam problem

Opublikowano

Niezly efekt te ledy daja :good:

Opublikowano
  • Autor

Niezly efekt te ledy daja :good:

Moim zdaniem ledy do podstawa. Lepij ładne białem zimne swiatlo niz żółć od standrdowych żarówek

Opublikowano

to ile Ci bierze oleju na 15 tyś?

ogólnie ładne autko, mody poza carbonem na dekorach na + :)

Opublikowano
  • Autor

to ile Ci bierze oleju na 15 tyś?

ogólnie ładne autko, mody poza carbonem na dekorach na + :)

nie wiele... bardzo malo... a skoro nie jestem w stanie okreslic to nie moze to byc jakas duza ilosc. Nie pamietma nawet kiedy ostatni raz dolalem jakis olej a rocznie robie praiwe 40-42tys :) :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.