Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zbyt niska wycena szkody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z PTU,szkode likwiduje z OC sprawcy który wjechał w naszego busa,robie naprawe kosztorysowo, nie przedstawiam faktur, i oni z racji tego zanizyli mi wycene( na dole kosztorysu jest jakies objasnienie ze do czegos zastosowali -50%). Za wahacz ktory w aso kosztuje 2300 netto oni licza 1800zl, za drzwi ktore w ASO kosztuja 2400 oni licza 1100zl, i mowia zebym bral i sie cieszyl bo tak im wyliczyl ich zajeb..Audatex.Byłem u rzeczoznawcy i mówił mi że jak nie mam faktur to oni mi wypłacą 50% wartości,i ze tylko sprawa w sadzie moze cos pomoc.Czy jest jakieś inne wyjście niz Sąd??

Opublikowano

Co to jest za rzeczoznawca????. zastosowali ci urealnienie na części oryginalne 50% nie zastosowali Ci zamienników??.

Urealnienie jest wbrew obowiazującemu prawu. MOja droga była taka tez liwkidowałem szkode z oc wycenili mi na 5000zł rok 1999 A6 2 lampy zderzak wzmocnienie chłodnice.Zrobiłem wycene niezaleznego rzeczoznawcy naprawa wynośi 12500.trzeba napisać odwołanie od ich wyceny.jeśli nie pójda na ugode to wtedy sąd.Trzeba ich postraszyć troche.Szkody z OC reguluje kodeks cywilny.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ubezpieczalnia zawsze stosuja amortyzacje, zwłaszcza przy koszotrysie, udaj sie do rzeczoznawcy - biegłego sadowego - zrob u niego kosztorys i wraz z odwołaniem zanies do ubezpieczalnia, nawet jak sie nie zgodza to biegły obroni swoja opinie w sadzie :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Niestety z dzisiejszymi ubezpieczalniami bez sądu nie da się mieć odszkodowania które jest w stanie przywrócić auto do stanu przed wypadkiem.

Taka smutna rzeczywistość

Straszenie nic nie da, właśnie jestem po straszeniu, nic się nie boją, sugerują sąd, no to będzie sąd.

Opublikowano

dlatego warto walcyc o odszkodowanie za pomoca kancelarii, bardzo czesto jest zalatwiana sprawa w etapie przed sadowym

Opublikowano

dlatego warto walcyc o odszkodowanie za pomoca kancelarii, bardzo czesto jest zalatwiana sprawa w etapie przed sadowym

ale czy kancelaria to na pewno jest potrzebna? Auto wstawiamy do ASO i oni robią jak należy. Dodatkowo przy przesyłaniu faktury za naprawę piszemy wniosek w którym żądamy wypłaty pieniędzy za utratę wartości pojazdu.

Opublikowano

nie jest potrzebna kancelaria jak robisz przez aso, wstawiasz auto do serwisu i nic cie nie interesuje, aso rozlicza sie z ubezpieczycielem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.