Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z szybami


niedzwiedz1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Mam problem z sterowaniem szyb elektrycznych w mojej b6, raz dzialaja raz nie... sprawdzilem vagiem nie ma zadnych błędów, dobralem sie do modułu komfortu i okazało sie ze nie ma zadnej wilgoci, otworzyłem go ponieważ był jeszcze dziewiczy i tez nie widac zadnych zmian nie wiem juz co mam robic :wallbash: Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to tez tak zrobie i sprawdze...[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 20:01_________________________________________________modul sprawdzony przewody w drzwiach sprawdzone, bledow brak..., szyby milcza dalej[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:52_________________________________________________posiada moze ktosc schematy instalacji elektrycznej zasilania i sterowania szybami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu powinno cos byc jak sie znasz na schematach :wink4:

http://www.bentleypublishers.com/images//tech/audi/audi.b6.wd.02.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o napiecie ktore ma przychodzic na przelacznik sterowania szyb to jest, jesli chodzi o napiecie ktore ma pojawiac sie na module komfortu to tez musi byc poniewaz normalnie dziala centralny zamek oraz odwzorowanie otwarcia drzwi oraz klap bagaznika jak i maski[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:48_________________________________________________nie dziala sterowanie szybami z klucza z pilota czyli tzw domykanie jak i sterowanie z przyciskow ze srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...