Treść opublikowana przez niedzwiedz1988
-
[ALL B6] Problem z szybami
jesli chodzi o napiecie ktore ma przychodzic na przelacznik sterowania szyb to jest, jesli chodzi o napiecie ktore ma pojawiac sie na module komfortu to tez musi byc poniewaz normalnie dziala centralny zamek oraz odwzorowanie otwarcia drzwi oraz klap bagaznika jak i maski[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:48_________________________________________________nie dziala sterowanie szybami z klucza z pilota czyli tzw domykanie jak i sterowanie z przyciskow ze srodka
-
[ALL B6] Problem z szybami
ooo po angielsku ale zawsze cos, dzieki bardzo, moze jakies wskazowki jesli chodzi o moj problem z szybami??
-
[ALL B6] Problem z szybami
Aha to tez tak zrobie i sprawdze...[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 20:01_________________________________________________modul sprawdzony przewody w drzwiach sprawdzone, bledow brak..., szyby milcza dalej[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:52_________________________________________________posiada moze ktosc schematy instalacji elektrycznej zasilania i sterowania szybami??
-
[ALL B6] Problem z szybami
Występował juz u Ciebie ten problem??
-
[ALL B6] Problem z szybami
Witam wszystkich Mam problem z sterowaniem szyb elektrycznych w mojej b6, raz dzialaja raz nie... sprawdzilem vagiem nie ma zadnych błędów, dobralem sie do modułu komfortu i okazało sie ze nie ma zadnej wilgoci, otworzyłem go ponieważ był jeszcze dziewiczy i tez nie widac zadnych zmian nie wiem juz co mam robic Proszę o pomoc
-
[ALL B6] Nie odpala po odpięciu akumulatora
znowu problem ze sterowaniem szyb raz dzialaja raz nie masakraa...[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 20:03_________________________________________________sprawdzalem vagiem modul komfortu nie ma zadnych bledow
-
[ALL B6] Nie odpala po odpięciu akumulatora
Temat juz nieaktualny, wszystko jest juz ok. Dziekuje za pomoc:)
-
[ALL B6] Nie odpala po odpięciu akumulatora
mam jeszcze takie jedno pytanie zwiazane wlasnie z zdemontowaniem tej polki ktora znajduje sie pod kierownica co trzeba po kolei odkrecic i czy sa jakies ukryte sruby poniewaz odkrecilem ta ktora jest pod oslona bezpiecznikow i te ktore znajduja sie nad nogami kierowcy a reszty nie wiem a nie chce niczego polamac
-
[ALL B6] Nie odpala po odpięciu akumulatora
ok sprawdze i sie odezwe a jak sprawdzic czy zalalo ECU??[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 19:18_________________________________________________chcialem przypomniec ze brak odpalania pojawil sie po chwilowym odlaczeniu akumulatora moze to jakies zabezpieczenie albo cos w tym stylu???
-
[ALL B6] Nie odpala po odpięciu akumulatora
Witam ponownie, powrocilo sterowanie szybami z przelacznikow pilota jak i kluczyka czyli pierwszy problem ktory wystapil na poczatku jednak dalej nie chce odpalic po odlaczeniu aku nie slychac pompy ktora siedzi w zbiorniku
-
[ALL B6] Nie odpala po odpięciu akumulatora
Początkowo był błąd klucza numer jeden i błąd klucza numer dwa, po skasowaniu tych błędów powróciło sterowanie z pilota centralnym zamkiem. A resztę jak zczytam Wagiem to od razu napiszę.
-
[ALL B6] Nie odpala po odpięciu akumulatora
Witam wszystkich forumowiczów. Mój problem rozpoczął się od braku reakcji jakich kolwiek przełączników szyb (tych w środku) jak i zamykanie z pilota. Za namową mojego kolegi odpiąłem akumulator, poczekałem chwile i z powrotem go podłączyłem zamiast pozytywnych objawów przestał odpalać silnik i reagować centralny zamek z pilota. Po jakimś czasie wróciła reakcja centralnego zamka na pilot lecz w dalszym ciągu nie moge go odpalić oraz nadal występuje początkowy problem jakim jest brak reakcji szyb czyli nie mogę ich zamknąć ani otworzyć. Proszę o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów