Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Steve Jobs nie zyje...


Rekomendowane odpowiedzi

jestes niereformowalny :)

Po prostu mam swoje zdanie :przebiegly: Podkreślam, że nie twierdzę, że produkty apple to kupa złomu.

Miałem okazję pobawić się iPhone'em i mogę powiedzieć, że robi dobre wrażenie. Ale bym go nie kupił.

I nie ze względu na wygórowaną moim zdaniem cenę. Po prostu nie jest dla mnie specjalnie atrakcyjny.

Wiele telefonów wspiera już LTE. 4S nie :) Jak iPhone zacznie wspierać LTE, to czy inne firmy powiedzą "oho...ściągają od nas" ? Nie sądzę :wink4:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzyj konferencje ostatnia, na ktorej prezentowano 4S

iphone bez LTE jest tak samo szybki jak telefony z LTE :)

http://i-cdn.phonearena.com/images/articles/47020-thumb/HSPA-speeds-iphone-4s-vs-competition.jpg

Hehe, no tak :) Poczytaj o LTE - jakie daje możliwości transferu (oczywiście jeżeli infrastruktura pozwala) :)

Ich konferencje przeszły już do legendy :) Apple jak nikt inny potrafi wmówić ludziom, że 512 MB pamięci jest bardziej wydajne niż 1GB, albo, że procesor taktowany zegarem 800MHz będzie szybszy niż ten taktowany 1200MHz :wink4:

Zobacz specyfikację chociażby Samsung Galaxy S II LTE :) Nie ma go na tym wykresiku, ale tylko powiem, że przesyła do 21,0 Mbit/s (HSDPA). :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes niereformowalny :)

moja dziewczyna ma SG S II - fajny, ale taki pierdolnik w tym androidzie jest, jak w murzynskiej chacie :)

pozwolisz, ze bede obstawal przy teorii, ze to apple wprowadza cos na rynek godnego uwagi, a reszta to sciga :)

pamietam jak wprowadzili na rynek pierwszego imaka, tzw "kulke", w ktorym laczono urzadzenia zew za pomoca USB, caly swiat sie wtedy smial... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes niereformowalny :)

moja dziewczyna ma SG S II - fajny, ale taki pierdolnik w tym androidzie jest, jak w murzynskiej chacie :)

pozwolisz, ze bede obstawal przy teorii, ze to apple wprowadza cos na rynek godnego uwagi, a reszta to sciga :)

pamietam jak wprowadzili na rynek pierwszego imaka, tzw "kulke", w ktorym laczono urzadzenia zew za pomoca USB, caly swiat sie wtedy smial... ;)

Sam jesteś niereformowalny :tongue4:

Android to nie jest system dla laików po prostu :naughty:

Nie wiem jak w iOS, ale w Androidzie masz możliwość ostrego "grzebania", np. kręcenia procka.

I to mi się właśnie podoba, więc pewnie jak będę zmieniał telefon to postawię na Andka.

Bada OS czerpie z Androida i jest bardzo stabilna i szybka.

Jak dla mnie to możesz nawet sądzić, że Jobs wymyślił telefon komórkowy :wink4:

Ja uważam, że apple się trochę wypaliło. Zacierają się te "kolosalne" różnice, bo inni producenci napierają :good:

I to jest moje osobiste, niepodważalne zdanie.

Pozdrawiam. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez od jakiegoś czasu nie używam PC i nie wiem czemu tak długo meczylem sie z windows , dokładnie tak samo jest z telefonem , kiedyś tylko nokia i inne główna , teraz w życiu nie zmienię iPhone na co innego , a jeśli ktoś ma inne zdanie to oki , ale najprawdopodobniej nie miał wiele doczynienia z Apple .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz

dlatego nigdy nie uzywalem PC ani androida

ja nie chce grzebac, ja chce zeby cos bylo i od razu dzialalo

mnie nie interesuje krecenie w prockow ;)

Różni ludzie - różne potrzeby :)

Android jest i działa od razu :wink4:

Mi to odpowiada i naprawdę wielu ludzi ceni sobie taką swobodę. :good: Wystarczy poczytać różne wypowiedzi na forach.

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 16:04_________________________________________________

Tez od jakiegoś czasu nie używam PC i nie wiem czemu tak długo meczylem sie z windows , dokładnie tak samo jest z telefonem , kiedyś tylko nokia i inne główna , teraz w życiu nie zmienię iPhone na co innego , a jeśli ktoś ma inne zdanie to oki , ale najprawdopodobniej nie miał wiele doczynienia z Apple .

Ja nigdy nie miałem problemów z Windows'em. Uważam, że to świetny system. Ale jeśli ktoś zainstaluje 1000 aplikacji, 80 procesów działa w tle i ktoś ma pretensje, że "system się muli" to już inna bajka.

Nie ma systemu bez wad, ani telefonu bez wad - taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw dwa kompy o tych samych parametrach Apple i PC , odpalaj na nich te same aplikacje , foty , filmy itd , ja tak robiłem i byłem zaskoczony praca Apple , jeśli ktoś tego nie widzi to chyba tylko Bill Gates :D Ale rozumiem ze ktos lubi wina , znam takich co maja wina 95 i są szczęśliwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma systemu bez wad, ani telefonu bez wad - taka jest prawda.

:good: i tyle w temacie. Mimo tego ze pracuje w branzy IT i generalnie pracowalem (teraz juz nie ) na Linuxie kilka lat ... tendencja jest taka ze mimo iz Linux jest darmowy(w wiekszosci zastosowan) to i tak koduje sie pod Winda :wink4:. Czy to zly system ... hmm intuicyjny , prosty w obsludze ...czasem tylko nie wiadomo dlaczego cos nie dziala :polew: .Pozatym nie wyobrazam sobie pracy na MacU (mialem znim troszke do czynienia , ciagle problemy a juz napewno z VM'em dla Javy- tu akurat kiepski support sie klania :confused4: ). Dla mnie generalnie Apple to jest gadzet, a niektorzy ludzie kochaja gadzety.

Dobrze skonfigurowane XP jest naprawde bardzoooo stabilne.

Co do szybkosci dzialania owszem Mac bedzie szybszy, glownie pewnie ze wzgledu na architekture systemu i samego procka +dysk twardy.

To co przemawia za Windows to napewno aplikacje , ich dostepnosc, support itp - to wciaz wiadacy system . Jak ktos korzysta z czegos wiecej niz tylko filmow i zdjec to wybor Maca moze byc strzalem w kolano :)

p.s. nie wiem jak jest teraz ale ... zeby odpalic te same aplikacje na Mac i PC czasem trzeba sie troche pogimnastykowac :wink4:

p.s2. Winda z dyskiem SD ... zapier... az milo , otwarcie Outlooka zajmuje ok 2-5s , gdzie na normalnym dysku operacja ta trwa wieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie używam kompa do pracy , nie pisze stron internetowych itd , porównuje te dwa systemy w zastosowaniach amatorskich , domowych , i tu Mac zdecydowanie przewyższa windę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw dwa kompy o tych samych parametrach Apple i PC , odpalaj na nich te same aplikacje , foty , filmy itd , ja tak robiłem i byłem zaskoczony praca Apple , jeśli ktoś tego nie widzi to chyba tylko Bill Gates :D Ale rozumiem ze ktos lubi wina , znam takich co maja wina 95 i są szczęśliwi :)

Zapominasz jedynie o tym, że jeśli apple robi taką świetną robotę, to czemu ich produkt nie jest wiodącym OS ? :wink4:

Po drugie - za cenę apple'a można kupić sprzęt o takich parametrach, że apple się za przeroszeniem zesra jeśli chodzi o wydajność.

Tak samo śmieszą mnie ludzie mówiący "szajsung". Nie zdają sobie chyba sprawy, że ponad 1/4 hardware'u iPhone'a stanowią podzespoły Samsunga.[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 17:32_________________________________________________

jeszcze rok i nokia z wp zmiata andka z ios'em :kox::naughty::decayed:

Ostatnio wszedłem do sklepiku Nokii z aplikacjami by sprawdzić z ciekawości ile jest już "appek" na nokię N9. Okazało się, że chyba jest dostępnych jedynie 36 programów :kwasny: I to może być problemem dla Nokii, bo oglądałem kilka prezentacji N9 i naprawdę szybko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo śmieszą mnie ludzie mówiący "szajsung"

ja mowie szajsung chociaz mam sporo sprzetu tej firmy i generalnie ja cenie :decayed: . [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 17:38_________________________________________________

wydaje się że odbiegliśmy trochę od tematu... :cool1:[br]

delikatnie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no i jeszcze to... http://komorkomania.pl/2011/10/24/macki-microsoftu-na-ponad-polowie-urzadzen-z-androidem-teraz-bedzie-placic-compal

ms też ściąga haracz z Andka :decayed:

mają rozmach sk...ny :>[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 17:40_________________________________________________może zmienimy temat na SJ wiecznie żywy... lub polecane systemy operacyjne :pleasantry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - za cenę apple'a można kupić sprzęt o takich parametrach, że apple się za przeroszeniem zesra jeśli chodzi o wydajność.

Tak samo śmieszą mnie ludzie mówiący "szajsung". Nie zdają sobie chyba sprawy, że ponad 1/4 hardware'u iPhone'a stanowią podzespoły Samsunga.

Wątpię żeby komp a w tej samej cenie chodził lepiej , trzeba sprawdzić :)

A Samsung robi też dobre pralki , bo mam i jeszcze sie nie zj***ła , hyhy

A wracając do tematu , szkoda gościa , miejmy nadzieje że Apple dalej będzie robiło tak wyglądające i działające rzeczy jak do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie - za cenę apple'a można kupić sprzęt o takich parametrach, że apple się za przeroszeniem zesra jeśli chodzi o wydajność.

Tak samo śmieszą mnie ludzie mówiący "szajsung". Nie zdają sobie chyba sprawy, że ponad 1/4 hardware'u iPhone'a stanowią podzespoły Samsunga.

Wątpię żeby komp a w tej samej cenie chodził lepiej , trzeba sprawdzić :)

A Samsung robi też dobre pralki , bo mam i jeszcze sie nie zj***ła , hyhy

A wracając do tematu , szkoda gościa , miejmy nadzieje że Apple dalej będzie robiło tak wyglądające i działające rzeczy jak do tej pory :)

Dokladnie ONO, podobno Stefan zaplanowal rozwoj Apple'a na kilka lat wprzod. Niedlugo zostanie pokazany nowy koncept dotyczacy telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp w tej samej cenie będzie miał lepsze parametry i będzie bardziej wydajny - zwłaszcza jak kupujesz sobie części i je składasz. Nie płacisz wtedy za "nalepkę jabłuszka" :wink4:

Pamiętajmy, że apple nawet nie składa swoich iPhone'ów iMac'ów itp. Oni dbają o design, soft. Resztę robią podwykonawcy (czytałem kiedyś, że iPhone'y składają w Tajwanie bodajże). Także to nie są "magiczne" części, tylko takie same jak każde inne. Zwłaszcza te w Samsungu. Bo już słyszałem takie opinie, że np. iPhone ma lepszy RAM niż Samsungi :polew: Tyle, że to takie same kości :wink4: Ich siła to przede wszystkim soft - jak już ktoś wspominał - jest prosty i funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym to wszystko polega

jest wiele marek, a Ty wybrales audi - czyms sie musiales kierowac

uzytkownicy produktow apple'a kieruja sie przede wszystkim funkcjonalnoscia, prostota i pieknym designem

wokol tej firmy zostala zbudowana cala filozofia

nikt sie nie zastanawia nad kreceniem prockow, wymiana karty graf. co pol roku, zasilacza, plyty glownej

dostajesz gotowy produkt (odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb) i ma on sluzyc Ci wiele lat

mnie nie interesuja parametry, nie interesuja mnie gigabajty i gigaherce, to ma dobrze dzialac i pieknie wygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...