Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Problem przy zarejestrowaniu auta z LPG


Maluch

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem niedawno Audi A4 2.8 Avant w Quattro i mam problem przy wbiciu gazu w dowód rejestracyjny.Posiadam tylko homologację na butlę (ważna jeszcze 7lat).Poprzedni właściciel więcej papierów do instalacji nie posiada.Instalacja Stag-6 wtryskiwacze Valtek czerwone byłem u gazowników stwierdzili że zamontowana jest profesjonalnie.I teraz pytanie kto ma możliwość załatwić papiery żebym spokojnie mógł przy rejestracji samochodu wbić gaz do dowodu.Info proszę na Priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się stało ze kupiłeś auto bez wbicia LPG w papiery?

Jak wiesz gdzie było robione postaraj się o kopię faktury, powinno być mniej niż 700.

Jak się coś stanie od tego gazu, to eksperci sądowi rozbiorą auto na proszek, a wystawiający fakturę może nawet na 8 lat dostać pokój z widokiem na spacerniak. Stąd 700. Ja mam papiery dozoru elektrycznego ale nic nie wbijam "na lewo", rozumiecie lęk małych pomieszczeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak poprzedni właściciel podbijał przeglądy bez wbitego gazu ale w końcu "Polak potrafi" :wallbash:

Tak jak kolega wyżej napisał najlepiej spróbować zdobyć duplikat faktury a homologacją instalacji - pytałem ostatnio na przeglądzie gościa o to i mówił że koszt to coś ok.200 zł. No i masz legalny papier a nie jakiś szemrany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...