Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Felga lato 17, 18 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nudzą mi się moje BBSy i tak kombinuję trochę;)

Tak jest teraz:

72279ae5c72755a0.jpg

Avus: (Zdaję sobie sprawę że wyszedł trochę jajowaty :decayed:)

9cb2c230ac7f8e81.jpg

RS6:

55c9fea3f3945897.jpg

S-line:

361cfd2063d31f75.jpg

Robiąc VT felgi rozciągałem do wielkości starych 17-tek ale wydają się być wyraźnie większe. Mam lekki dylemat przy wyborze rozmiaru, choć jestem bliski 18;) Będzie to jakoś wyglądać? Mam zawias 1BE i taki zostaje nie planuje żadnego gwintu;)

Podoba mi się jeszcze ten wzór: http://allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-a5-a6-a8-q5-i1850762447.html była nawet takie u mnie w mieście tylko że 18 - niestety chinole i nie wiem czy są w ogole ori ten wzór - więc raczej odpadają :thumbdown:

Z tych tu przedstawionych najbardziej podchodzi mi s-line, nie wiem tylko 17 czy 18 :mysli:

Poprawiłem :)

Opublikowano

nie widać zdjęć bo podlinkowałeś prosto z poczty :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym zakładal 18 RS6

Opublikowano

Straszna koza będzie na 18". Jeśli nie chcesz zmieniać zawieszenia to tylko 17" :gwizdanie:

Mi osobiście najbardziej podobają się avusy.[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:26_________________________________________________btw a co to za s-line :decayed: :>

Opublikowano

Hmmm 1BE + 18 cali w B6 wygląda całkiem fajnie, czy b5 duzo wyzej stoją na 1BE?

Opublikowano

Hmmm 1BE + 18 cali w B6 wygląda całkiem fajnie, czy b5 duzo wyzej stoją na 1BE?

Stoi jak koza :gwizdanie:

U mnie na -40/60 było za wysoko a co dopiero na 1be.

Opublikowano
  • Autor

No do daliście mi zagwostke :mysli: szczerze liczyłem na minimalne podniesienie auta, bo teraz bez desek nie mogę wjechać do garażu :decayed:

Powiedzcie mi jeszcze czy te felgi z ostatniego obrazka są w jednym wzorze 17 i 18? Wydaje mi się jakby 18tki miały bardziej powyginane ramiona?

Opublikowano

Powiedzcie mi jeszcze czy te felgi z ostatniego obrazka są w jednym wzorze 17 i 18? Wydaje mi się jakby 18tki miały bardziej powyginane ramiona?

Na ostatniej focie jest wzór rs4 ori 18' wklęsłe ramiona.S line ori 17-20' podobny wzór z tym że są proste ramiona.

Opublikowano
  • Autor

Na ostatniej focie jest wzór rs4 ori 18' wklęsłe ramiona.S line ori 17-20' podobny wzór z tym że są proste ramiona.

a no właśnie;) tak mi się wydawało że to nie te same felgi

Opublikowano

Do 1BE zakladaj 17, będzie ładnie wyglądało, koledzy dobrze mówią na takim zawiasie i 18 będzie koza :sick3:

ja bym brał avusy :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.