Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felga lato 17, 18 ?


Haimon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nudzą mi się moje BBSy i tak kombinuję trochę;)

Tak jest teraz:

72279ae5c72755a0.jpg

Avus: (Zdaję sobie sprawę że wyszedł trochę jajowaty :decayed:)

9cb2c230ac7f8e81.jpg

RS6:

55c9fea3f3945897.jpg

S-line:

361cfd2063d31f75.jpg

Robiąc VT felgi rozciągałem do wielkości starych 17-tek ale wydają się być wyraźnie większe. Mam lekki dylemat przy wyborze rozmiaru, choć jestem bliski 18;) Będzie to jakoś wyglądać? Mam zawias 1BE i taki zostaje nie planuje żadnego gwintu;)

Podoba mi się jeszcze ten wzór: http://allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-a5-a6-a8-q5-i1850762447.html była nawet takie u mnie w mieście tylko że 18 - niestety chinole i nie wiem czy są w ogole ori ten wzór - więc raczej odpadają :thumbdown:

Z tych tu przedstawionych najbardziej podchodzi mi s-line, nie wiem tylko 17 czy 18 :mysli:

Poprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna koza będzie na 18". Jeśli nie chcesz zmieniać zawieszenia to tylko 17" :gwizdanie:

Mi osobiście najbardziej podobają się avusy.[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:26_________________________________________________btw a co to za s-line :decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 1BE + 18 cali w B6 wygląda całkiem fajnie, czy b5 duzo wyzej stoją na 1BE?

Stoi jak koza :gwizdanie:

U mnie na -40/60 było za wysoko a co dopiero na 1be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do daliście mi zagwostke :mysli: szczerze liczyłem na minimalne podniesienie auta, bo teraz bez desek nie mogę wjechać do garażu :decayed:

Powiedzcie mi jeszcze czy te felgi z ostatniego obrazka są w jednym wzorze 17 i 18? Wydaje mi się jakby 18tki miały bardziej powyginane ramiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy te felgi z ostatniego obrazka są w jednym wzorze 17 i 18? Wydaje mi się jakby 18tki miały bardziej powyginane ramiona?

Na ostatniej focie jest wzór rs4 ori 18' wklęsłe ramiona.S line ori 17-20' podobny wzór z tym że są proste ramiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej focie jest wzór rs4 ori 18' wklęsłe ramiona.S line ori 17-20' podobny wzór z tym że są proste ramiona.

a no właśnie;) tak mi się wydawało że to nie te same felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 1BE zakladaj 17, będzie ładnie wyglądało, koledzy dobrze mówią na takim zawiasie i 18 będzie koza :sick3:

ja bym brał avusy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...