Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] prosze o analize


dziuniek

Rekomendowane odpowiedzi

konczacy sie wtrysk sterujacy ....

ale najpierw sprawdz kabelki od wtrysku [czy nie sa przetarte]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie wymienia sie wszystkie wtryski pokaz dawki korekcyjne z vaga kanał 013 to będziemy siedzieć czy leją czy nie. Nowy wtrysk ok sterujący ok 300 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to oryginał czy zamiennik :kox:

tyle kosztuje

nie ma zamienników

w serwisie za 300 zł nie kupisz nowego, raczej na wielokrotnośc tej sumy

szukaj na allegro używek, lub ewentualnie całych nowych kompletów, kiedyś widziałem taki na allegro

pozdro[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 18:32 _________________________________________________np.

http://allegro.pl/item318909720_nowe_wtryskiwacze_1_9_tdi_audi_vw_seat_skoda_w_w_.html\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klubowicze orietujecie sie ile kosztuje wymiana takiego wtrysku sterującego w serwisie vw

bo mam umówioną wizytę w serwisie vw i nie wiem czy mi sie to opłaca czy kupić używany

ale na używany nikt nie da mi gwarancji bo bujam nie w Polsce tylko zagranica i mam obawy czy używany znowu mi nie pójdzie znowu a nowy to wiadomo ma jakoś gwarancje :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrysk sobie sam zmienisz, wystarczy nasadka 13 na przedłużce i klucz oczkowy 17

wazne tylko żeby nie zgubić pierśnienia uszczelniającego wtrysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem mogę sam wymienić ale chodzi o to ze analizę vag robiłem z kolega i nie była pewność czy to jest wtrysk sterujący

bo najpierw były obawy że mi sie rozrząd przestawił i jadę do serwisu z reklamacją bo on to robili wcześniej była obawa kąt wtrysku sie przestawił i teraz mi ciężko opala silnik i kręcę go 7 sekund tak stwierdził mechanik żę na bank jest problem z rozrządem i wal do nich bo masz gwarancje na to i d*pa teraz nie wiem co mam robić :angry:a jak to jest rozrząd :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze moze cos z rozrzadem, ale pamietaj ze po kazdej wymianie rozrzadu ustawia sie kat wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim cos wymienisz zrob pelna diganostyke [logi statyczne,dynanmiczne] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...