Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Rozpórka w samochodzie.


Arek956

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu chodzi mi po głowie zakup rozpórki. W związku z tym zakładam ten temat bo chciałbym się dowiedzieć czy warto kupić rozpórkę? Do siebie mam zamiar kupić rozpórkę przednią górną, taką jak w linku:

http://www.mapet-tuning.com/sklep/rozp%C4%82%C5%82rka-audi-przednia-g%C4%82%C5%82rna-regulacj%C3%82%C4%85-p-3947.html?osCsid=l0a7cik0jq7msnlmoltf0bob73

Oczywiście wiem jakie są zalety rozpórki ale chciałbym poczytać opinie osób na forum które mają w swoich A4 rozpórkę przednią i czy warto jest tak ową kupić :wink4: Prosiłbym tylko o rzetelne opinie a nie takie w stylu:"kumpel ma i sobie chwali" prosiłbym o opinię osób którzy mają rozpórkę w swoich A4.Ja niestety jakoś do końca nie mogę się zdecydować na rozpórkę. Z góry dzięki za wszystkie posty i za zainteresowanie tematem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie ma opinii osób którzy mają rozpórkę :) Coś tam niby jest ale chciałbym się konkretnie dowiedzieć tak żeby nie wywalić kasy w błoto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko dolną i muszę Ci powiedzieć, że nawet przy 1BE czuć, że auto jest sztywniejsze, także polecam polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w połączeniu z dolną, tak coś daje, tzn. w jakimś stopniu usztywnia przy wychyłach

jeżeli masz seryjny zawias to nie wiem czy to odczujesz

ps. zastanów się czy to upchasz do siebie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w połączeniu z dolną, tak coś daje, tzn. w jakimś stopniu usztywnia przy wychyłach

jeżeli masz seryjny zawias to nie wiem czy to odczujesz

ps. zastanów się czy to upchasz do siebie :mysli:

Upchać jakoś dam radę, a co do zawiasu to mam właśnie 1BA chociaż w planach jest jakieś -40mm albo np. 1BV czyli -30mm :) Jeżeli miałbym nie odczuć żadnej różnicy na 1BA to dałbym sobie spokój. Zobaczę jeszcze co inni powiedzą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...