Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z ogrzewaniem tylnej szyby-climatronic


Bazza

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziala mi ogrzewanie tylnej szyby,tzn kiedy wcisne przycisk to zapala sie na kilka sekund i gasnie. Jak trzymam wcisniety to sie swieci. Myslalem ze to wina tego przycisku,ale zawiozlem do znajomego elektryka ktory to sprawdzil i niby wszystko z nim ok. Cala reszta dziala ok tylko ta szyba. Na innym climatronicu dziala normalnie tyle ze to taki bez grzanych stolkow :( Ktos ma jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wsadził klimatronik z B7 :mysli: podobne objawy , daj numer tego klimatrona lub sprawdz date jego produkcji :przebiegly:

Tez mi sie wydaje albo sprawdzic czy sa bledy w klimatroniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe,że to z B7 bo kupiłem go od kolesia który nie miał pojęcia czy to B6 czy B7 niestety naklejka z numerem była zerwana więc nic nie powiem na ten temat. Różnice które zaobserwowałem miedzy moim starym(porysowanym) a tym jest taka,ze w moim najniższa temp. to 18 stopni i później przechodzi na LO a w tym co kupiłem najniższa to 16 stopni i dopiero LO. Jak byłem u tego znajomego co mi to sprawdzał to na tej płytce elektronicznej tez jest różnica w kilku podzespołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba ogarnięta,ale dzisiaj zauważyłem inny problem z tym climatroniciem. Chodzi o to,że jak mam ustawione nawiew na kratki i temp. ustawione na np. 19 stopni to z kratki od strony kierowcy i lewej środkowej leci ciepłe powietrze a od strony pasażera i środkowej prawej zimne mimo,że temp. ustawiona tak samo. Zmienia się dopiero jak nastawię na stronie pasażera na ponad 20 stopni. Co może być z tym nie tak? Trzeba zrobić jakąś adaptacje tego climatronica czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukalem i albo cos zle robie albo tego nie ma na forum bo nic nie znalazlem,jedynie dwa tematy chyba z B5 ale nie ma tam doklednego opisu co i jak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde tyle tego jest na Forum :) pierwszy lepszy przyklad

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=71163.msg908414#msg908414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod temat....

Ostatnio wymienilem klimatronik na b7 podlaczylem kabel grzanej szyby za pomoca adaptera na przekazniku kupionego na forum i wszystko ok bo prad wychodzi z klimatronika po wlaczeniu przycisku na panelu.... rozebralem klape zeby dostac sie do podlaczenia szyby i sprawa wyglada nastepujaco... sa tam trzy przewody dwa wpinane do szyby lewy/prawy i masa.... w lewym przewodzie caly czas jest napiecie (w polaczeniu z masa) w prawym juz nie (niezaleznie czy przycisk ogrzewania jest wl/wyl) o co chodzi? bezpiecznik ok lusterka grzeja.... gdzie szykac przyczyny? czyzby przalamany kabel?? jesli tak to gdzie najczesciej one pekaja poza wiazka obok zawiasow klapy? pozdr

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 20:59 ----------

nikt nic nie pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...