Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI] Brak ciśnienia w Turbinie


ykk

Rekomendowane odpowiedzi

To tak a propo nie zrobiłem diagnozy bo nie miałem jak kolo mi to zrobił i nie wiem czy nie przewalony zostałem bo wymienił zawór ciśnieniowy 300zł strasznie dużo wymienił też czujnik który był na dolocie powietrza i powiedział że coś w instalacji było nie tak i dlatego się zacinała czy musiał mnie aż tak skasować i czy rzeczywiście te rzeczy były potrzebnie wymieniane skoro na początku mówił że zawór mój działa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak a propo nie zrobiłem diagnozy bo nie miałem jak kolo mi to zrobił i nie wiem czy nie przewalony zostałem bo wymienił zawór ciśnieniowy 300zł strasznie dużo wymienił też czujnik który był na dolocie powietrza i powiedział że coś w instalacji było nie tak i dlatego się zacinała czy musiał mnie aż tak skasować i czy rzeczywiście te rzeczy były potrzebnie wymieniane skoro na początku mówił że zawór mój działa ok

a czy cos sie poprawiło po tych wymianach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak autko chodzi bez zarzutu chociaż czasami ale naprawdę czasami zapala się ESP i tak się świeci aż zgasi się silnik i odpali jeszcze raz.. nie wiem czemu? Wiem że jeden z czujników który został wymieniony to jak jego się całkowicie odepnie od zasilania to wtedy ESP się świeci możliwe że on coś nie łączy..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...