Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gofer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gofer

  1. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O Brynia we Wrocławiu moje miasto. Jak ci się podoba ??
  2. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    elo elo chętnie bym też wpadł ale niestety VW zostało tylko. A kiedy planujecie spota? A tak w ogóle pytanie czy ktoś ma możliwość żeby się wpiąć w VW i sprawdzić turbinę bo coś mi nie tak chodzi niby 1.8T a tu d*pa 1.9Tdi lepiej w Audi się sprawowało
  3. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak będę miał furę to wpadnę ale niestety już nie A4 ale czymś bardziej brzytszym :(
  4. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja odpadam bo mnie nie ma w Radomia ale tak to chętnie
  5. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kurczę to szkoda.Zawsze można zrobić taki nocny spocik wieczorny mocno wieczorny ... Myślałem, że coś się wyszykuje bo akurat zjeżdżam na weekend
  6. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O jak fajnie i miło :> :> [br]Dopisany: Listopad 20, 2007, 11:36:42 _________________________________________________I jak tam szykuje się coś w Radomiu czy cisza??
  7. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A pewnie, że okleimy a co i będzie wyglądał PRAWIE jak ale prawie robi wielką różnicę ...:)
  8. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    o jak fajnie będę mógł wpadać i nikt mnie nie pogoni że nie mam tych pięknych . :dance:
  9. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    NO i d*pa ja AUDI już nie mam ale myślę, że jak przyjadę to ze spota mnie nie wygonicie.??
  10. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No właśnie ciekawe czy ktoś był kutwa jego mać już po raz drugi spot w wykonaniu moim i Michała .. ale co tam chwilkę pogadaliśmy ..było OK a dla reszty wielkie :bicz: :bicz3: :bicz3: za nieobecność
  11. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Stałe miejsce?? tak??
  12. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja też tu zaglądam jak tylko dostaję na pocztę że coś ktoś napisał na forum to zaraz wchodzę i patrzę ale jak to u nas na forum coś cisza ..
  13. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no ja dotrę na OBI zobaczymy i pogadamy ale na giełdzie była masakra poprostu masakra i to straszna
  14. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja możliwe, że też przyjadę. zależy od tego jak jutro pójdzie na giełdzie .. czy wrócę z czy już bez samochodu
  15. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak tak cały i zdrowy. Byłem we Wrocławiu, jechałem na uczelnie i jakaś babka chciała wypuścić karetkę no i troszkę ostro hamowałem, ja wyhamowałem ale koleś za mną już nie i we mnie a ja w babkę w kolesia jeszcze jeden koleś i ja jeszcze raz w babkę i tak się skończył żywot zeżartej przez rdzę Asterki... :) w sumie to dobrze bo nikt by za nią mi nie dał 5tys a tak ubezpieczenie 3tys i 2tys koleś wziął na części. W niedziele mam nadzieję że zbierzemy się większą grupą.. pozdrawiam i do zobaczenia
  16. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no jeszcze nie bo drugą furę którą starszy jeździł do roboty rozwaliłem i dlatego narazie audi jest potrzebny
  17. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja w tą niedziele to jest 21 będę w Radomiu więc prawdopodobnie wpadnę na spocika a gdzie w którym miejscu będzie ???
  18. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No nic zero nic się nie dzieje nawet nasza Brynia cosik się nie odzywa . A tak a propo moje Audi idzie pod młotek cena wywoławcza to 50tys. Niestety już nie długo mogę się cieszyć jazdą
  19. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kurde a u mnie sobota napewno odpada a w niedziele to nie wiem zależy kiedy z roboty wrócę...
  20. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja też czekam i czekam i nic kurcze całe wakacje zlecą i w końcu żadnego spota nie będzie ludziska wymyslmy coś ... Brynia co się nie odzywasz nic na forum??? Sporo ludzi jakoś którzy wcześniej byli i się udzielali nagle zamilkli.NIE wiedzieć czemu???
  21. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to jak wrócicie to odrazu kąbinować myśleć co i jak i gdzie i zlocik trzeba jakiś ogarnąć
  22. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale widac ze w Radomiu narazie nic się nie szykuje ludzie ci co byli czyli bolobzyko i nasza nowa klubowiczka się nie odzywają. Ja nie wiem co się dzieje ale chyba przez wakacje spota nie wykręcimy żadnego :( :( :( :(
  23. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszust a którędy jeździsz do Niemiec może przez Wrocław tak przypadkiem ...??
  24. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oj co tutaj tak cicho nikt sie nic nie odzywa?? jakis spocik albo co z tą kreską ??
  25. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No i cholera nie udało się dotrzeć niestety kurde praca zatrzymała mnie do późnych godzin nocnych :bicz2:a teraz tylko czekać na następny spot i się modlić żeby było wolne ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.