Treść opublikowana przez gofer
-
SPOTY RADOMSKIE
Mi jak na razie odpowiada czwartek czy tam piątek mam nadzieję, że nic mi nie wypadnie więc otwarty jestem na wszelkie propozycje
-
SPOTY RADOMSKIE
Róbmy spota właśnie róbmy coś bo widzę, że coś nam ekipa upada .. sporo ludzi się nie wiem wykruszyło albo bardzo zajętych jest.. ja jestem otwarty na wszelkie propozycje jak na razie mam wolne cały czas.. więc możemy
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurcze to słabiutko no w sumie z tym czasem to racja za szybko by to były no nic ale może następnym razem da radę coś zorganizować
-
SPOTY RADOMSKIE
A co wy na to jak by w Piątek coś zrobić zorganizować jakiegoś małego spota??
-
SPOTY RADOMSKIE
No ja zjeżdżam już jutro do domku więc przez weekend będę na pewno w domu więc może coś się skroi w weekend to się załapię mam nadzieję że nie na ostatni spocik w karierze "TATUSIOWEGO" AUDI
-
SPOTY RADOMSKIE
no cos nie tak ludzie sie wygrzewaja
-
SPOTY RADOMSKIE
No Brynia nie wiem jak na razie mam nagraną robotę na wakacje ale nie wiadomo czy wypali ale jak by wypaliło to bardzo bym się cieszył
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurcze ale fajnie wszyscy mają wakacje a ja jeszcze nie ale już niedługo niedługo
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok nie ma sprawy jak tylko będę coś wiedział to dam znać
-
SPOTY RADOMSKIE
no ceny jeszcze nie pomysł powstał jak wrócę do domu po sesji to mam się tym zająć a ja planowałem jak w wakacje zarobił bym coś kasy zakupić B5 dla siebie ..
-
SPOTY RADOMSKIE
niestety nie w tym problem ze nie potrzebna kasa jest :angry:
-
SPOTY RADOMSKIE
No u mnie to samo nauka nauka i nauka .. i dowiedziałem się strasznej rzeczy, że mój stary będzie sprzedawał AUDICZKE ...łaaa będę płakał .. muszę mu chyba :bicz: zrobić :angry:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bolobzyko nic sie nie odzywa nowa klubowa koleżanka też nic .. hmm ciekawe może kiedyś do archiwum ktoś wpadnie i zapyta się bola co się dzieje
-
SPOTY RADOMSKIE
Jedynie co to tylko pozazdrościć oj pozazdrościć .. też bym tak chciał
-
SPOTY RADOMSKIE
Każdy pewnie wygrzewa się na słońcu
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszystkiego najlepszego dzieciaczki (DUŻE DZIECI)... i pociechy z tych małych DZIECI :grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
No ja bym chciał bardzo ale samo dotarcie do Radomia trwa 7godzin PKS PKP a samochodem 4godzinki więc nie bardzo. A tu jeszcze sesja się zacznie niebawem ... najbardziej nie mogę przeżałałować tej musztardy ... aż mi ślinka cieknie
-
SPOTY RADOMSKIE
Zaglądam tu często i z przykrością czytając te wszystkie tematy na temat tej musztardy i KIEŁBACHY i aż łezka w oku się kręci że ja znowu nie spróbują skosztuję tych spotowych wypieków ... :angry: :angry:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wow dobrze że wszystko ok ... a pewnie km/h było sporo prawda?
-
SPOTY RADOMSKIE
a to czemu opatrzność czyżby jakieś przygody?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja bym powiedział że wręcz rewelacyjnie
-
SPOTY RADOMSKIE
Melduję się jestem jestem zaglądam czasami tutaj ale niestety na uczelni :bicz: nas gonią i nie ma tak łatwo.. a kłady fajna sprawa. Jak czytałem forum z Wrocławia to jakiś koleś na spotka organizował i kłada i PAINT BALL to wszystko było jego i od ludzi brał tylko na paliwko i za kulki ...fajnie pobiegać i pobawić się w wojnę..:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem jestem nie odzywam się bo sam nie wiem jak to będzie z tym Grillem bo wychodzi na to, że przyjeżdżam ale w niedziele prawdopodobnie już pociągiem o 12 będę spadał więc lipa delikatna niestety.... a to co takiego kurcze a jak sie robi taki latający znaczek
-
SPOTY RADOMSKIE
A u mnie jeszcze jedna wielka niewiadoma co z przyjazdem w piątek prawdopodobnie się dowiem czy zjadę do Radomia na weekend czy nie ...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wow no to nam się forum zmieniło :o Wow ale fajne ;D nowe kolorowe trzeba się przyzwyczaić i nauczyć