Treść opublikowana przez gofer
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurczę Brynia tak patrzę na te twoje fele, na tym zdjęciu taki kontrast wyszedł z moimi, że aż wstyd pokazywać się z takimi felgami ... twoje super wyglądają .. i jakoś nie wiem czemu brakuje mi grilla z przodu tego od B7 (bardzo mi się podobają.)
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurcze cicho głucho tutaj nic się nie dzieje nawet Brynia rano żadnego posta nie napisz ??
-
SPOTY RADOMSKIE
Tylko tak jak mówiłem że mi to nie za bardzo ten termin majowy a czerwcowy bardziej ale widzę że większość jest za majowym no nic może uda mi się jakoś dotrzeć
-
Spoty wrocławskie
Właśnie i tu się pojawia problem bo gdybym ja był tutaj we Wrocku tą B6 to by był cud miód a tak A4 stoi w Radomiu i mój ojciec nią jeździ a ja jestem na forum i staram się dowiedzieć poczytać pogadać z ludźmi jak najwięcej na ten temat
-
Spoty wrocławskie
A czy na spociki Wrocławskie można udać się też bez fury ... Przyjmiecie na takim spocie osobę z drugiego końca Polski??
-
[TDI AFN] Dziwnie śmierdzące spaliny...
no to samo jest ale też ma problem z odpalaniem parę razy trzeba go zakręcić
-
Słaby 1Z
Mechanior który podpinał u mnie to jemu wywalało że jest za dużo chyba "ciśnienie" czy jakaś tam wartość doładowania ... jak wyjmował ten czujnik tzn odpinał go to było normalne już i po wymianie wszystko okazało się OK
-
[TDI AFN] Dziwnie śmierdzące spaliny...
Czyli co VAG pozostaje ?? Ustawić testować czy jak ?? A dam radę sam to zrobić, bo może bym kupił sobie VAG
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja jestem za tym tymi dniami w Czerwcu. Ale jak będzie w maju to może też dam radę przyjechać...:)
-
[B5 2,5TDI] Problem z grzaniem świec
Bastek, dołączam się do pytania kolegi?
-
Słaby 1Z
Kolego ja miałem podobną sytuację i u mnie mechanior wymienił czujnik który jest na dolocie powietrza takie małe gówno.. i potem samochód śmiga jak burza
-
[TDI AFN] Dziwnie śmierdzące spaliny...
A takie pytanko. U mnie po zapaleniu samochodu wali ropką tak jak by wszystkiego nie przepalił albo tak zaśmierdzi jak w starym dieslu ... zaznaczam że muszę pare razy zakręcić niczym odpali Czy to też wina KATA??
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, no nie wiem czemu nie podjął sie wyzwania ... Spocik rewelacja pogoda jeszcze lepsza i teraz czekać tylko na grilla w piękną pogodę i w wielkim oby jak największym składzie ... Pozdrowienia
-
SPOTY RADOMSKIE
wit.s, ano nie wiem sam wiesz jakoś nikt do mnie nic nie pisał nie ostrzegał mnie ... Na spocie coś było mówione o ostrzeżeniach ale myślałem, że mam już to za sobą a tu masz ci .... nagle się przypomniało.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników Audi posiadam (można tak powiedzieć bo to nie moje autko ale ojca) Audi A4 B6 2002 1,9Tdi 130KM . Pozdrawiam wszystkich audiomaniaków z Radomia .. i z całego kraju. Mam nadzieję że zapisanie się do forum pozwoli mi na poszerzenie swojej wiedzy na temat "swojego" autka. Oraz nie pozwoli no kolejne oszukanie mnie przez mechaników i zagarnięcie FULL kasy za jakąś pierdołę .. Jak również liczę na poznanie wielu ciekawych ludzi z okolic pasjonujących się
-
SPOTY RADOMSKIE
no przykro z powodu tych 10pkt i 400zł :frown: ale za to pewnie frajda z jazdy była ogromna ... 3maja jak najbardziej na dzisiejszą chwilę termin wolny [ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 23:37 ] kolego ostatni raz zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i odwiedzenie Newbie
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, i jak tam na Bemowie było Bryniu opowiadaj..??
-
SPOTY RADOMSKIE
A propo B7 to ich parę jeździ po radomiu i to na Radomskich rejestracjach... Widziałem też jedną na blachach spod radomia .. Więc jest ich już troszkę
-
SPOTY RADOMSKIE
dla mnie również terminy pasują. A kto leci do wawy?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja niestety ale z przykrością muszę zawiadomić, że mnie nie będzie Nagła sprawa wypadła .. i znowu pech ...KUTWA ale następnego spota już nie odpuszczę mam nadzieję, że coś się zorganizuje w DŁUGIIiii weekend majowy... Pozdrawiam wszystkich przeciepło i życzę Smacznej Kiełbaski i Zimnego Browarka ...:)
-
SPOTY RADOMSKIE
No i kurczę pogoda się psuje i jak to teraz ten nasz spocik będzie wyglądał... nie dobrze oj nie dobrze ... słonko się schowało :confused:
-
SPOTY RADOMSKIE
Mi 22 pasuje i to jak najbardziej ... [ Dodano: 15-04-2007, 17:14 ] A widać pogoda powinna dopisać i to bardzo :biggrin: :biggrin:
-
[B6 AWX] Sprawdzenie N75
zdeniu, a to co wkleiłeś to jest z jakiegoś programu ?? Fajnie to wygląda i dzięki takiemu programowi można samemu wiele się dowiedzieć. [ Dodano: 01-04-2007, 14:37 ] kurde no to sprawdziłem... I co wyszło, przewalony zostałem przez mechaniora mam sprawny N75 tak wynika z pomiarów ..
-
[B6 AWX] Sprawdzenie N75
A takie pytanko czy istnieje jakiś domowy sposób sprawdzenia N75 czy działa czy jest kaput..??? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 01-04-2007, 14:41 ] wydzielony, gofer chyba widziałes że tam było pytanie o silnik AFN ?
-
[B6 AWX] Problem z TURBO!!
ja miałem podobnie i do wymiany poszedł N75 i taki czujnik na dolocie powietrza .. nie znam dokładnej nazwy jego wiem, że jak wypniesz od niego przewodu to ESP kontrolka zaświeci się .... i teraz turbo śmiga