Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] śruby i dystanse


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktoś jest w stanie mi pomóc...otóz zginęły mi śruby i dystanse do moich felg, bez dystansów nie możliwe jest założenie felgi, gdyż felga ma inną srednicę otworu na piastę. znalazłem na allegro takie same felgi ale ponad 2x droższe i z innym dystansem. koleś mówi , ze takie śruby i dystanse może mi sprowadzić za ok. 1000zł, a ja za komplet z felami dałem 1400zł...no i załamka. Ma może ktoś dojście do takich rzeczy, bedę wdzieczny za info.

tu fotki felg i link do akcji tego kolesia.

http://moto.allegro.pl/item316992105_felgi_8x17_bte_hybrid_rad_bmw_vw_t5_super_lekkie.html

3169921053ko8.jpg 3169921052lw8.jpg 3169921051zs5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa ..potrzebujesz dystansow ze zmiennym centrowaniem ?

koleś robi takie na zamówienia na allegro , pisałem kiedyś do niego ..za parę chciał coś 320 zł-> ..

http://allegro.pl/item314269807_dystanse_zmien_rozstaw_srub_grubosc_40mm.html

o to chodzi ?

Ps. Cena da sie z kolesiem ustalić na tel. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 koleś juz mi szuka, zobaczymy co z tego wyniknie...nie chciałbym sie rozstawać z moimi felami :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 koleś juz mi szuka, zobaczymy co z tego wyniknie...nie chciałbym sie rozstawać z moimi felami :no:

EE tam ..Wszystko jest do zrobienia .. :th: Zobacz tego linka co ci podałem .. o to biega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180zł za szt. a gdzie 20 szt. srub do felg i 20 szt szpilek. za 1000zł mam ori komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest podana za dystans ze śrubami..możesz przecież użyć innych śrub niż te co są na zdjęciach..a jak nic nie będzie pasowało to taniej będzie kupić nowe fele a te sprzedac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ehhh chyba pozostanie mi sprzedać fele, a takie były ładne...amerykańskie :kox: , kutwa ale mi szkoda, ja jebie. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ehhh chyba pozostanie mi sprzedać fele, a takie były ładne...amerykańskie :kox: , kutwa ale mi szkoda, ja jebie. :wallbash:

Takie sobie były :pociesz: W sumie to sie nie opłaca bo dystanse same ponad 800 zł by kosztowały :confused4:

TY ja wiem gdzie to jest ..przelatuje tamtędy co tydzien ... ale ma koleś ceny za felgi ..byle jaki śmieć 500 zł za sztuke :fool: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe skąd z niemcowni targa te fele,Ragga podjedź do niego i podpytaj...trzeba zwiad przeprowadzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe skąd z niemcowni targa te fele,Ragga podjedź do niego i podpytaj...trzeba zwiad przeprowadzić :decayed:

Heee ja mam kolesie ktory ma fele z oponkami od 1000 zł za 17 ( jeszcze mi pan zaproponował ze jak kupie u niego felunek to jak mi soponki zedrą to nowki załatwi za 200 zł /szt :naughty:) :decayed: Oni skupują fele z garaży ..wulkanizacji itp . prostują , maluja ...lub nie ..i opychają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może wzieli by ode mnie moje, a w zamian 17" s-line bez opon by mi sprezentowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może wzieli by ode mnie moje, a w zamian 17" s-line bez opon by mi sprezentowali

Można sie popytać . Ludzie handlujący felami idą na wymiany ..z dopłata lub bez .. :wink4:

Ja mogłem taki ruch zrobić na swoich felach ...ale na zime zostawiam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mógł to sie popytaj co? zobaczymy co zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys mógł to sie popytaj co? zobaczymy co zaproponują.

Okkk...tylko napisz ile byś za nie chciał i jakie to ma dokładnie rozmiary i w jakim stanie ? Ewntualnie moge zapytać sie czy by nie odsprzedał tych dystansów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...