Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jak zdjąć boczek w bagażniku żeby dostac się do suba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Proszę was powiedzcie mi jak się mam dostać do suba w boczku lewym avanta . Brak mi już pomysłów . Nie chce niczego połamać proszę pomóżcie mi , szukałem w sam naprawiam ale nie ma :wallbash: No nie umiem tego zdjąć f*ck

Pomocy

Opublikowano

odkrecosz to mocowanie co lapie kanapa jak ja odchylasz

Opublikowano
  • Autor

To jest jakaś masakra to zdjąć . Plastiki pykają jakby miały strzelić zaraz. Odkręciłem listwę tą co klapa dochodzi ta z chromem . Wyjąłem roletę , odkręciłem od rolety mocowanie , odkreciłem mocowanie np.gumy mocujacej tpwar w gabgazniku ,staram się zdjąc ten kawałek niby siedzenia zboku co został z siedzenie dołem poszło i tyle K..wa nie umiem , nie rozumiem normalnie jakis blaszany zatrzask mi juz spadł w nadkole nie rozumiem naprawdę to jest jakiś koszmar ! wczesniej miałem honde to tu tam ciach zatrzask i wyjęte a tu !!! nie rozumiem konstruktora nie rozumiem

Opublikowano

no to ino to ci zastalo[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 21:27_________________________________________________a co tam bedziesz modzil

Opublikowano
  • Autor

Szukał przyczyny nie grajacych głośników w drzwiach tylnych oraz montował zmieniarkę cd i przeprowadzal przewód do radia od zmieniarki

Opublikowano

To jest jakaś masakra to zdjąć . Plastiki pykają jakby miały strzelić zaraz. Odkręciłem listwę tą co klapa dochodzi ta z chromem . Wyjąłem roletę , odkręciłem od rolety mocowanie , odkreciłem mocowanie np.gumy mocujacej tpwar w gabgazniku ,staram się zdjąc ten kawałek niby siedzenia zboku co został z siedzenie dołem poszło i tyle K..wa nie umiem , nie rozumiem normalnie jakis blaszany zatrzask mi juz spadł w nadkole nie rozumiem naprawdę to jest jakiś koszmar ! wczesniej miałem honde to tu tam ciach zatrzask i wyjęte a tu !!! nie rozumiem konstruktora nie rozumiem

Ten lewy boczek trzyma się na 3 śrubach. Jedna jest w tym miejscu gdzie wchodzi roleta jak ją zamykasz ( krzyżak ), druga jst w tym miejscu gdzie roleta ( też krzyżak ) a trzecia jest właśnie pod tym boczkiem co zdjąłeś u samej góry w okolicach górnej części pasa tylnego ( na torx ) Następnie zatrzaski blaszane. Ściągnij kawałek uszczelki bagażnika. Najlepiej duży płaski śrubokręt, lekko odchyl palcami od tyłu w okolicach tylnej lewej lampy i zobaczysz zatrzask, wsadź tam śrubokręt i jak go lekko przekręcisz to zatrzask puści, następny jest mniej więcej w połowie boczka i widać go od stronysuba czy zmieniarki, od dołu i postępując tak samo jak z poprzednim to wyjdzie cały boczek. Uchwytu od tylnej kanapy nie trzeba odkręceć tylko ściągnij tą osłonę. Nie trzyma się na niczym tylko pociągnąć ją do siebie. Jak będziesz mieć jeszcze jakieś pytania to wal śmiało, nawet na PW to pomogę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.