Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Trójnik (krućiec) wody jak wymienić


maniek598

Rekomendowane odpowiedzi

Ucieka mi płyn chłodniczy trójnikiem z tyłu silnika ( jest w nim niebieski czujnik temperatury) trójnik jest zdeformowany w miejscu połączenia z blokiem .

Moje pytanie : jak go wymienić ? Co trzeba odkręcić , bo odkręciłem dwie śrubki które mocują go z blokiem , zdjąłem wąż i nie mogę go wyjąć, tylko trochę się odchyla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja u siebie wymianiałem tydzień temu odkręc dolot (tzn rure) któa idzie do przpeustnicy musisz ją zdiąc by nie było wogule jej i podpinaj inne rzeczy które mozesz .. są dwie sróby 10 które odkręciłeś oraz są dwie z boku będziesz widział patrząc od Góry musisz je odkręcić jest ciężko szczegulnie dolną ...

Jak zamontujesz nowy kruciec i nową uszczelkę daj też troche silikonu Wysoko Temperaturowego ... jak będziesz chciał to spóbóje ci zrobić fotke tych dwóch śrób gdzie się znajdują... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki nie zauważyłem wcześniej tej zawleczki, próbowałem na silikon ale nadal podcieka. Ale koniec zabawy dzisiaj jadę kupić króciec za całe 15zł. Mam jeszcze jedno pytanko tylko nie z tego działu. Mianowicie miałem benz w oleju, spuszczony syf i odkręcone wtryski pyt. jak sprawdzić który "leje". Po wykręceniu świec 2 była trochę zwilżona na giwncie, ewentualnie może macie na handel wtryski to kupię kpl., gdyz po wykręceniu nie wiem który jest który.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...