Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Badanie techniczne - pęknięty wężyk hamulcowy?


piter1114

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! powiało chłodem po mojej ostatniej wizycie na stacji diagnostycznej, mianowicie podczas sprawdzania hamulców pękł wężyk hamulcowy i .... p.który robił te badania bardzo się zdziwił zerkając na ten element sugerując,że są na nim ślady przecięcia, a nie naturalnego zużycia :mysli: w związku z tym mam pytanie :

- czy to możliwe żeby o ten element móc gdzieś np.zahaczyć i ew.przeciąć?

- czy może takie sytuacje się po prostu zdarzają

dodam,że handel narkotykami jest mi obcy, a teściowa nie wie gdzie jest wężyk hamulcowy... :>

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dziewczyna wie albo zonka :naughty:

Niedaleko mnie spali sie ostatnio mlodemu kumplowi ( 19 lat ) samochod :( 206-tka poszla z dymem :piroman: . Po tygodniowym sledztwie przyznala sie jego dziewczyna :blink:

p.s. Rzadko sam sie przecina wezyk kolo zacisku chyba , ze przy jakies wymianie czegos mechanik uszkodzil .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem od mechanika, który wymienił mi ten wężyk i obejrzałem go dokładnie, no i powiem szczerze,że był tak lekko postrzępiony przy końcówce,ale w/g mnie nie wyglądał na przecięty, a sam mechanik powiedział,że ten element zawsze trochę pracuje i przez lata mógł w końcu przy takim badaniu, w takim miejscu pęknąć, więc chyba czarny scenariusz odrzucam :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...