Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Napęd Quattro dziwne stuki! Pomocy!


Bzyk0001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie a ja mam pytanie z innej beczki,a mianowicie mam audi a4 b7 quattro i na słupku od drzwi mam plakietke z rozmiarem opon 235/45/17 lub 205/55/16 polecane przez producenta. a jeżdze na 225/45/17 i mam pytanie czy to jest jakas przeszkoda ?chodzi mi tu o naped quattro bo mam pewien tak jak by luz kiedy puszczam sprzegło i wrażenie jest takie jak by tylna oś włączała sie dopeiro po chwili...a gdy zmienie energiczniej bieg i puszcze sprzegło to słychac czasami takie stuki dochodzace spod samochodu, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz przeguby, poduszki pod silnikiem, podpore wału, to te tańsze części. Jak wszystko ok. To zostaje dwumasa, albo raczej torsen ma luzy. :chytry: Niestety tu troche droższe części są :wallbash:

oponki masz ok. Troche na liczniku przekłamuje, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok napewno dam znać tylko muszę chwile poczekać bo nie mam czasu samochodu odstawić:/ i zmienie jeszcze na zimówki wcześniej bo są w rozmiarze 205/55/16 a jeden mechanik i wulkanizatro powiedział mi że mieli podobny przypadek w passacie 4motion i dopiero jak zalożyli takie opony jakie polecał producent tzn rozmiar to wtedy jak ręką odjął...[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 14:43_________________________________________________Kolego powiedz mi bo mam zamiar kupic od swojej a4 bi-xenony i czy musze miec jakies kostki do instalacji? i czy jest możliwosc bez awaryjnie zmiany kierunkow z pomarańczowego na biały bo to dosyc duza różnica cenowa na allegro..i jeszcze jedno pytanie odnośnie spryskiwaczy cczy to jest duzo koszt zamontowania do reflektorów..czy orientujesz sie cos w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok napewno dam znać tylko muszę chwile poczekać bo nie mam czasu samochodu odstawić:/ i zmienie jeszcze na zimówki wcześniej bo są w rozmiarze 205/55/16 a jeden mechanik i wulkanizatro powiedział mi że mieli podobny przypadek w passacie 4motion i dopiero jak zalożyli takie opony jakie polecał producent tzn rozmiar to wtedy jak ręką odjął...

jeśli mówił o problemie z powodu różnicy rozmiaru zalecanego 235 ,a Ty masz w tej chwili 225 to .............. :polew: :polew: :polew: sorki za OT ale to bzdura kompletna i jeszcze z ust mechanika ,masakra :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy może już odmotałeś się z problemem, u mnie też taki minimalny luz występuje na wale, kiedyś wyczytałem, że tak w quattro się zdarza i póki nie jest to jakiś poważny luz nie ma obaw.

Ale tylko wyczytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...