Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nokia X7 - orange pelikan II


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chcialem sobie wziac abonament w orange i znalazlem fajna oferte wg mnie :) nokia X7 jest w promocji za 3zl przy abonamiencie 69,90 i umowie na 24 miesiace , oto link : http://www.orange.pl/portal/map/map/postpaid_panther?WT.mc_id=202_allegro

co sadzicie ? oplaca sie ? czy 0,5 GB to wystarczajaco zeby czasem skorzystac z neta na telefonie , bo nigdy nie korzystalem i nie wiem ile danych pobiera przy laczeniu ze stronami ,

z gory dzieki za opinie bo mam czas do jutra zeby sie zdecydowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio trafiłem promocje w sklepie orange za ten sam abonament dostałem HTC desire Z za symboliczną złotówkę:kox: Co do interentu mam ten abonament prawie 2 tyg i póki co zostało mi jakieś 450 MB a prawie cały czas chodze po necie, przeglądaj fejsa itp także na miesiąc spokojnie wystarcze :good: I masz błąd w temacie bo to nie pelikan II tylko pantera II :naughty: Tak czy siak limit danych starczy CI na spokojnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon fajny, sprawuję się dobrze jedyny minus to to że jest trochę ciężki i klawiatura qwerty spisuję się na medal przy przeglądaniu internetu :good: Ogólnie bardzo udany telefon biznesowy :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...