Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] Xenony 4300 na 8000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja się dołaczę i napisze swoje doświadczenia odnośnie xenonów.

Osram (4300K)- świecą na kolor biało-żółty w zależności od stanu wypalenia

Philips (4300)- świecą na biało z lekką domieszka niebieskiego, oczywiście po dobrym kilku godzinach po zamontowaniu.

Wolałem mieć bardziej niebieskie i kupiłem HID 6000K. Kolor niebieskawy ale bardzo duża różnica w intensywności oraz w zasięgu światła. HID a Philips to niebo a ziemia, Philips o niebo mocniej świeci. Jak tylko będzie okazja to zmieniam na Philips

Opublikowano

Mały obrazek porównawczy 4300k do 6000k :decayed:

xenonbk7.jpg

Opublikowano

A ja się dołaczę i napisze swoje doświadczenia odnośnie xenonów.

Osram (4300K)- świecą na kolor biało-żółty w zależności od stanu wypalenia

Philips (4300)- świecą na biało z lekką domieszka niebieskiego, oczywiście po dobrym kilku godzinach po zamontowaniu.

Wolałem mieć bardziej niebieskie i kupiłem HID 6000K. Kolor niebieskawy ale bardzo duża różnica w intensywności oraz w zasięgu światła. HID a Philips to niebo a ziemia, Philips o niebo mocniej świeci. Jak tylko będzie okazja to zmieniam na Philips

A ja się z Tobą nie zgodzę co do kolorów Fhilipsa i Osrama :gwizdanie:

Twierdzę że jest odwrotnie :) [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 10:45 _________________________________________________Sprawdzone kilka krotnie :)[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 10:46 _________________________________________________Dla ciekawych dużo informacji

http://www.osram.pl/res/katalog/rozdzial%2009.%20zarowki%20samochodowe.pdf

Opublikowano

Mały obrazek porównawczy 4300k do 6000k :decayed:

Jaki zestaw HID masz? Nazwa jakiś link na allegro? :decayed: I jaki polecacie w jakiej cenie? :hi:

Opublikowano

Mały obrazek porównawczy 4300k do 6000k :decayed:

Jaki zestaw HID masz? Nazwa jakiś link na allegro? :decayed: I jaki polecacie w jakiej cenie? :hi:

To nie żaden zestaw. To normalne żarniki D1S o barwie 6000K zamontowane w lampach xenonowych. Kupiliśmy kilka kompletów na ebay.com.

Opublikowano

mi tez 6000k sie bardziej podobaja tylko ze na powyzszych fotkach sa takze rozne postojowki. przez to 4300k troche gorzej wypadaja.

Opublikowano

To nie żaden zestaw. To normalne żarniki D1S o barwie 6000K zamontowane w lampach xenonowych. Kupiliśmy kilka kompletów na ebay.com.

Sorry :embarrassed: hehe głupie pytanie :gwizdanie: Bo planuję HIDa kupić 6000K i zastanawiam się jakiego? :mysli:

Opublikowano

jak to jakiego..nie ma sprawdzonej firmy..wszystkie 6000k to chińskie podróbki..co 10 żarówka nie działa albo szybko się przepala...tak to jest z chińszczyzną..

Opublikowano

jak to jakiego..nie ma sprawdzonej firmy..wszystkie 6000k to chińskie podróbki..co 10 żarówka nie działa albo szybko się przepala...tak to jest z chińszczyzną..

Adasiu nie tak do końca moje chińczyki wytrzymały prawie 15 roku i dopiero sie przepaliił jeden żarnik :gwizdanie:

Opublikowano

Adasiu nie tak do końca moje chińczyki wytrzymały prawie 15 roku i dopiero sie przepaliił jeden żarnik :gwizdanie:

No właśnie Cuber czy Ty masz HIDa od sokolnh'a? Bo ja się przymierzam do zakupu od niego zestawu :wink4: Nie było problemu z dokupieniem żarniczka? I jak jakość tego cudownego sprzętu? :naughty: 1,5 roku działało sprawnie?

Opublikowano

ja też mam hidy i jedna działa już rok a druga się przepaliła po tyg...a drugie hidy mam w halogenach i od prawie 2 lat wszystko działa cacy..

Opublikowano

ja też mam hidy i jedna działa już rok a druga się przepaliła po tyg...a drugie hidy mam w halogenach i od prawie 2 lat wszystko działa cacy..

Tego samego producenta? Bo z Twojej poprzedniej wypowiedzi wynika że nie ma znaczenia jakie sie kupi, ale można trafić na dobry zestaw i będzie wszystko ok, a można też trafić na zestawik gdzie żarnik przepali się po tygodniu... Czyli w sumie od szczęścia zależy?

Opublikowano

dokładnie..możesz trafić na takie co pożyją jak fabryczne albo dłużej lub takie co się szybko skończą..więc bierz które tańsze chyba że chcesz kupić razem z przetwornicami..wtedy lepiej troche dopłacić i kupić takie które nie będą zakłócały elementów elektrycznych..

Opublikowano

reflezz odpowiedzi na Twoje pytania poszły na pw :decayed:

ps. HID-y od Sokoła nie robią zakłócen i wszytsko jest w nalezytym porzadku :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.