Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Mocowanie przewodów paliwa


darkle

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma może fotkę, numery uchwytów do mocowania przewodów paliwa, doprowadzającego i powrotnego z listwy wtryskowej? Chodzi mi o te podwójne uszka w które wciśnięte są te przewody w pobliżu czwórnika. Podczas naprawy mechanik mi to połamał i stwierdził że zginęło :evil: Dokupiłem nawet w serwisie uchwyt 058 133 687 B ale on coś nie pasuje. Nie wiem czy tam jeszcze choć powinno być czy ten uchwyt powinien być inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak pomyślałem jak nie mogłem tego założyć :kwasny: A wiesz może od czego jest ten co kupiłem? Prawie dwa tygodnie na niego czekałem :kox: Koszt niewielki poniżej 5zł, poza tym że mam 40 km do serwisu a trzeba jechać 2 razy bo część jest w Polsce niedostępna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do benzyniakow z innymi oznaczeniami silnikow :)

:polew: Ten który powinien być, czyli ten który podałeś prawdopodobnie powinien mieć mocowanie do tego elementu metalowego z otworem( chyba służącego zarazem jako ucho przy wyciąganiu silnika) bardziej wysunięte na jedną stronę. Ten co kupiłem jest symetryczny i jak go tam bym wcisnął to znajdzie się częściowo pod tą rurką idącą z dolotu do odpowietrznika który tu nazywamy czwórnikiem :> Będę więc musiał przy najbliższej okazji zamówić kolejny :)

A dodatkowo na zdjęciach widzę że te przewody są jeszcze mocowane w drugim miejscu, przed tym czwórnikiem. Tego to już w ogóle nie rozumiem, do czego ten uchwyt od spodu jest mocowany, tym bardziej że u mnie go nie było wcześniej. Zresztą jakby był to też mechanicy by go połamali/zgubili :decayed: Mam nadzieję że przewody od paliwa się nie zdążą przetrzeć o coś zanim je unieruchomię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...