Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] Błąd 02005 w module 73

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VCDS wyrzuca mi taki blad w module 73

Address 73: Entry Assist, P Labels: None

Part No: 8H0 959 760 A

Component: EasyEntry BF H13 0010

Coding: 00005

Shop #: WSC 00065

VCID: 356A238A631B60B4

1 Fault Found

02005 - Coding Pin

27-00 - Implausible Signal

Po skasowaniu blad wraca natychmiast. Przegladalem forum ale wiekszosc ludzi ma ten sam blad w powiazaniu z navi. u mnie to nie jest w module navi. auto mam od niedawna i nie wiem czy poprzedni wlasciciel przy czyms nie grzebal, bo niektore inne kodowania w modulach byly popiepszone.

z gory dzieki za rady.[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 20:49_________________________________________________naprawde nikt nie wie co to moze byc?

Opublikowano

02005 - Pin Kodowanie: brak komunikacji

Możliwe przyczyny

- Control Module Coding uszkodzony

-Okablowanie uszkodzony

Możliwe rozwiązania

-Sprawdź Kodowanie modułu sterowania

-Sprawdzanie przewodów

Uwagi specjalne

Kiedy znajduje się w Radio / Navigation System RNS-E

-Sprawdź Kodowanie Sound System

-Sprawdź Okablowanie / złącza (złącze B Pin 7 nie podłączone)

Opublikowano
  • Autor

Ok, czy ktos moze wie gdzie znajduje sie ten modul "Entry Assist, P" i za co on odpowiada?

Probowalem sprawdzic kodowanie ale moj VCDS nie oferuje zadnej podpowiedzi co oznaczaja poszczegolne pola kodowania.

Opublikowano
  • Autor

po raz kolejny dziekuje :decayed:

problem polega na tym, ze nie mam pamieci foteli (a przynajmniej nie mam guzikow na drzwiach). w zwiazku z tym pewnie jest problem z kodowaniem.

a czy jest mozliwe calkowite wylaczenie tego sterownika?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cabrio (podobnie jak auta 3-drzwiowe) ma seryjnie montowany system ułatwiający wsiadanie (tzw. "Easy Entry"). System ten występuje w dwóch wariantach - mechanicznym lub elektrycznym - Zwierzak ma ten drugi wariant ponieważ ma fotele w pełni sterowane elektrycznie.

Pod każdym z foteli znajduje się sterownik (bardzo podobny do tego od memo). W momencie wciśnięcia przycisku składającego oparcie - fotel reaguje (składa się) elektrycznie.

Błąd, który Ci się wyświetlił najprawdopodobniej wskazuje na brak połączenia z modułem znajdującym się pod fotelem pasażera.

Podłącz VAGa i odpal jeszcze raz sterownik Easy Entry (73) - wejdź w bloki pomiarowe (08) i grupa 001. Jakie wartości są tu zapisane (zrób printscreena)? Sprawdź też i podaj wartości z grupy 126.

Opublikowano
  • Autor

Bart-S, wyjasnie tylko ze nie do konca mam tak jak piszesz. jezeli chodzi o skladanie fotela to mam mechaniczna wajche, ale do przesuwania fotela mam przycisk i fotel przesuwa sie przod/tyl za pomoca silniczka. jezeli odchyle siedzenie i przesune go do przodu, a potem znow w tyl to wraca mi do oryginalnego polozenia (tak jakby mial pamiec).

a teraz grupy ktore chciales ze sterownika 73 - Easy Entry P

73-easy%252520entry%252520P.jpg

dla porownania sprawdzilem te same grupy ze sterownika 63 - Entry Assist D (czyli fotel kierowcy)

63-easy%252520entry%252520D.jpg

Opublikowano

Nie masz przycisku pod rączką składania? Zrób i wklej fotkę boku fotela...

Opublikowano
  • Autor

mam przycisk pod raczka skladania. to nim wlasnie przesuwam fotel przod/tyl kiedy ktos chce wejsc na tylne siedzenia.

zdjecie

DSC03359.JPG

Opublikowano

Ale musisz go trzymać czy wystarczy nacisnąć?

Opublikowano
  • Autor

Musze przytrzymac przycisk w obu fotelach zeby je przesunac przod/tyl.

  • 11 lat później...
Opublikowano

Podbijam temat.  ten sam błąd:

Address 63: Entry Assist,D       Labels: None
   Controller: 8H0 959 760 A
   Component: EasyEntry F   H11   X023
   Coding: 00005
   Shop #: WSC 00065
   VCID: 351DA2D71C59
1 Fault Found:
02005 -  Coding Pin
            27-00 -  Implausible Signal

-------------------------------------------------------------------------------
Address 73: Entry Assist, P       Labels: None
   Controller: 8H0 959 760 A
   Component: EasyEntry BF  H11   X023
   Coding: 00005
   Shop #: WSC 00065
   VCID: 351DA2D71C59
1 Fault Found:
02005 -  Coding Pin
            27-00 -  Implausible Signal

Ktoś coś wie jak sprawdzać, gdzie sprawdzać ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.