Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Szastaj żeby jeszcze było na co he. Bez jaj oszczędzam dutku ostro. Teraz fele a to nie mały wydatek. W tym roku mam trochę wydatków na furke żeby doprowadzić ja do stanu takiego jak chce choć w 30% a trzeba tez odkładać na własne M w końcu :wink:

mówie ci idz w niebiesko czarny bez chromu a bedzie miód malinka :slina:

fele nie mały wydatek ale warto:decayed:

a co do M to jak masz dziłke to teraz chyba lepiej domek mały posatwic niz miec M

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

tam gdzieś z twoich okolic właśnie kupiłem te właśnie:wink:

oo ciekawe powiadasz

znajomy ma rs ale nic sie nie chwalil ze sprzedaje na czesci :D

a tak powaznie to kilka sztuk tego jedzie u mnie w malym BTW ;)

no ja w tym m-cu nad szybami kombinuje ale narazie brak czasu ehhh

ty to wkoncu sie pochwal ta furką a pozniej jakies mody:wink:

Opublikowano

nie ma czym tak tylko moja niunia ;) bardziej sluzy jako dupowoz (chodz wiecej stoi w garazu niz jezdzi)

nie mowie ze nie moze za jakis czas zaloze ;)

Paweł ma racje dzisiaj bardziej oplaca sie wybudowac maly domek niz inwestowac w M ( jezeli masz dzialke)

Opublikowano
mówie ci idz w niebiesko czarny bez chromu a bedzie miód malinka :slina:

fele nie mały wydatek ale warto:decayed:

a co do M to jak masz dziłke to teraz chyba lepiej domek mały posatwic niz miec M

No fele będą od S5 ale to przyszły miesiąc najprawdopodobniej.

Dokładnie chodziło mi o domek bo działkę w sumie trzyma mi kuzyn :decayed:Zaś źle piszę ahhh dobrze że jutro ostatni dzień do roboty bo już ze mną źle :doh:

Opublikowano
  • Autor
nie ma czym tak tylko moja niunia ;) bardziej sluzy jako dupowoz (chodz wiecej stoi w garazu niz jezdzi)

nie mowie ze nie moze za jakis czas zaloze ;)

Paweł ma racje dzisiaj bardziej oplaca sie wybudowac maly domek niz inwestowac w M ( jezeli masz dzialke)

wrzucaj a nie marudz bo widzialem foto to fajny jest s-line :heat:

ceny M to juz jest jakas gruba pomyłka:doh:

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:48 ----------

mówie ci idz w niebiesko czarny bez chromu a bedzie miód malinka :slina:

fele nie mały wydatek ale warto:decayed:

a co do M to jak masz dziłke to teraz chyba lepiej domek mały posatwic niz miec M

No fele będą od S5 ale to przyszły miesiąc najprawdopodobniej.

Dokładnie chodziło mi o domek bo działkę w sumie trzyma mi kuzyn :decayed:Zaś źle piszę ahhh dobrze że jutro ostatni dzień do roboty bo już ze mną źle :doh:

no to fela koksik:slina:tylko jeszcze pokaz dokladny wzor bo chyba byly dwa jak sie nie myle ale jaka by nie była to od s5 bedzie :slina:

hehe no szkoda ze czlowiek nie ma zapewnionej przyszłosci ze spokojnym zyciem tylko trzeba tak tyrac:facepalm:do 67 roku zycia :ranting:

Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2fd665150c06f986.html

Mały nieudolny troszkę VT ale mniej więcej o to chodzi hehe :kox:

A jak to było w jednym filmiku na YT : "Zapier...ać trzeba" hehe

Opublikowano
  • Autor
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2fd665150c06f986.html

Mały nieudolny troszkę VT ale mniej więcej o to chodzi hehe :kox:

A jak to było w jednym filmiku na YT : "Zapier...ać trzeba" hehe

no kozak bedzie:slina:a oponki juz masz??

Ja myślałem o tych z rs3 bo cos mi sie pomylilo ze w s5 tez były :dziura:

Opublikowano

Nie mam jeszcze nic :kwasny: I tu jest problem a coraz cieplej. Czekam na przypływ większy gotówki bo teraz miałem sprawy typu oleje filtry klocki i inne pierdoly ale kosztowne pierdoly niestety z autem i nie tylko :(

Opublikowano
  • Autor
Nie mam jeszcze nic :kwasny: I tu jest problem a coraz cieplej. Czekam na przypływ większy gotówki bo teraz miałem sprawy typu oleje filtry klocki i inne pierdoly ale kosztowne pierdoly niestety z autem i nie tylko :(

no niestety masz autko masz wydatki ale jak go nie masz to wydajesz kaske na coś innego wiec jeden ch...:wink::grin:

Opublikowano
No cena fakt kosmiczna za 4 kawałki plastiku.

Kiedy dogonię moją z wyglądem choć trochę do twojej ajjjj :(

Nigdy bo moja niebieska. :(((

Jak Ci będzie szkoda kasy na mody to chyba nigdy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No cena fakt kosmiczna za 4 kawałki plastiku.

Kiedy dogonię moją z wyglądem choć trochę do twojej ajjjj :(

Nigdy bo moja niebieska. :(((

Jak Ci będzie szkoda kasy na mody to chyba nigdy :decayed:

hehe dokladnie tak jak mowisz Tomku nie mozna patrzec ile sie wydaje na mody bo by czlowiek nic nie rezal :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i już nie wytrzymałem i zamontowałem bajer :banan:

146ff89969d1b1d6m.jpgda23d359d5f667bbm.jpg75626a008f89aa77m.jpg

Opublikowano

super :thumbup1: i wysprzątane, się chwali :wink:

Opublikowano
  • Autor
super :thumbup1: i wysprzątane, się chwali :wink:

oj to jeszcze nie jest z czystoscia co powinno byc bo czasu nie było posprzatac ale jutro już bedzie igła :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

kozak musi byc:decayed:

Opublikowano

no a jakby inaczej ;)

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze to nie jest tansze o polowe :facepalm::grin:

---------- Post dopisany 18-04-2012 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 21:14 ----------

no i wkońcu moge zaprezentowac autko na setupie letnim :banan:nowe oponki firestone 225/40/18 z białymi AVUS-ami III wygląda to na żywo naprawde fajnie :decayed:

tu na szybko po montazu walniete telefonem

9320787473e482cfm.jpg

a tu aparatem ale juz sie zaczelo ciemnic i nie widac dobrze mysle ze jutro wrzuce cos lepszego :decayed:

904c33dffd97b509m.jpgb48c05e55e84b31dm.jpg801137b298ebadb0m.jpg

Opublikowano

już mówiłem, jest szał, trzymaj się zdaleka od remizy :decayed:

Opublikowano

No panie musiałbym to oglądnąć na żywo ale puki co to :kox:

Opublikowano
  • Autor
już mówiłem, jest szał, trzymaj się zdaleka od remizy :decayed:

hehehe no robi robote :) musze zrobic w dzien wtedy bedzie gicior :)

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

No panie musiałbym to oglądnąć na żywo ale puki co to :kox:

jest miód malinka :):kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.