Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:shock3: grubo ,grubo doinwestowana dupowóz jak lala :kox::kox: chyba już nie jesteś kolegą od Marcina :polew::polew: Bardzo fajna sztuka :oklasky: tylko tak dalej :wink:

staram sie dziekuje a o co chodzi z Marcinem???:eusathink:

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

piękne auto. Marzy mi sie takie :)

marzenia sie spelniaja bo mi tez sie marzyla taka :decayed: powodzenia zycze

Opublikowano

Piękne auto tylko pozazdrościć :shock3: i te fele :kox:.... robią robote:oklasky:

Opublikowano
  • Autor
Piękne auto tylko pozazdrościć :shock3: i te fele :kox:.... robią robote:oklasky:

dzieki jeszcze bym chcial doprowdzic lakierek do takiego stanu jak ty masz :thumbup1:

Opublikowano

Paweł i co z tym dystansem na przód :naughty: pisz do PUMY on ma dostęp do dystansów 10mm z pierścieniem centrującym :wink: i na glebę go :decayed:

Opublikowano

Gleba już jest dobra wg mnie :whistling:

Nie ma sensu niżej bo będzie już konkretnie ocierało a tak to się da teraz jeździć.

Opublikowano
Gleba już jest dobra wg mnie :whistling:

Nie ma sensu niżej bo będzie już konkretnie ocierało a tak to się da teraz jeździć.

A co już ociera? Przecież to zawias 1BE

Opublikowano

Siedziałem z tyłu jak jechaliśmy to na większych hopkach ocierało, co się zdziwiłem bo 18" w B6 i przy tym zawiasie chyba nie powinno.

A co by było przy 5 osobach i załadowanej A4..

Opublikowano
Siedziałem z tyłu jak jechaliśmy to na większych hopkach ocierało, co się zdziwiłem bo 18" w B6 i przy tym zawiasie chyba nie powinno.

A co by było przy 5 osobach i załadowanej A4..

No to bardzo dziwne... chyba że te sprężyby ma takie miękkie.

Mi koło wystaje i trzeba się nagimnastykować żeby coś przytarło

20120606191533.jpg

Poza tym w B6/B7 powstaje negatyw jak jest tył dociążony i się koło chowa...

Opublikowano

no ale paweł ma 17mm dystans, a że 1bv pod obciążeniem też zdrowo usiądzie to trze ot co :decayed:

Opublikowano
no ale paweł ma 17mm dystans, a że 1bv pod obciążeniem też zdrowo usiądzie to trze ot co :decayed:

Ale w B6 niema belki jak w B5 i koło automatycznie się chowa górą, a 1BE/1BV to praktycznie to samo :wink:

Opublikowano

Hammer ale Ty masz wąską oponę i może nie trzeć bo się schowa :wink:

porównanie 1bv i 1be jest słuszne bo be jest bardziej miekkie czyli przy jeździe koło częściej się chowa (co innego pod obciążeniem wtedy pewnie siadają tak samo)

u mnie przy dostansie na tyle 15mm i oponie 225/45/18 (opona jest minimalnie większa niż być powinna) trze na dużych nierównościach już przy 2osobach siędzących z przodu... tj w sumie trze tylko jeśli przy wyższej prędkości wpadam na "chopę" to trze w momencie zjeżdzania z niej - w innych okolicznościach jeszcze nie zauważyłem...

jestem ciekaw jak będzie przy oponie jaka powinna być tj 235/40/18 bo zakładam z powrotem swoje stare opony w tym lub przyszłym tygodniu..

Opublikowano
  • Autor
Gleba już jest dobra wg mnie :whistling:

Nie ma sensu niżej bo będzie już konkretnie ocierało a tak to się da teraz jeździć.

A co już ociera? Przecież to zawias 1BE

a nie prawda bo 1BV:wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

tak jak wlasnie Marcin pisze ja mam dystans 17mm i do tego oponki 225/40/18 to powiem wam ze oponka jest rowno z nadkolem jak byl by dystans 15mm to na bank by nie obcieralo ale terazz chociaz fajnie wyglada :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co do przodu to i tak sie nie dam namówić do zlego heheh :decayed:

Opublikowano
a co do przodu to i tak sie nie dam namówić do zlego heheh :decayed:

dasz dasz :decayed: kwestia czasu:decayed:

Opublikowano
a co do przodu to i tak sie nie dam namówić do zlego heheh :decayed:

dasz dasz :decayed: kwestia czasu:decayed:

dokładnie :decayed:

widzę po sobie :) wszystko jest kwestią czasu :naughty:

kiedyś 17cali to był gigantyczny rozmiar teraz 18są małe :doh:

kiedyś -30mm to był ideał teraz maaaaało:grin:

Opublikowano
  • Autor
a co do przodu to i tak sie nie dam namówić do zlego heheh :decayed:

dasz dasz :decayed: kwestia czasu:decayed:

dokładnie :decayed:

widzę po sobie :) wszystko jest kwestią czasu :naughty:

kiedyś 17cali to był gigantyczny rozmiar teraz 18są małe :doh:

kiedyś -30mm to był ideał teraz maaaaało:grin:

hehehe dobre ale ja to zawsze bywa zawsze jest malo i malo :wink:

Opublikowano

Ale tu cisza:decayed: Kiedy jakieś nowe mody będą:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ale tu cisza:decayed: Kiedy jakieś nowe mody będą:naughty:

hehe trzeba porobic przy autku tzn dwumasik i prowadnica od szyby mi sie zj***la wiec jakies 2500zl nie moje :doh:

ale jak sie odbije to pierwszym modem bedzie programik :decayed:

Opublikowano

pablo a w ogole jak furka w zakrętach pokonywanych z dużą prędkością po założeniu dystansów?

jakbyś dynamicznie skręcił przy dużej prędkości w lewo i zaraz potem prawo? próbowałeś coś takiego?

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

Ale tu cisza:decayed: Kiedy jakieś nowe mody będą:naughty:

hehe trzeba porobic przy autku tzn dwumasik i prowadnica od szyby mi sie zj***la wiec jakies 2500zl nie moje :doh:

ale jak sie odbije to pierwszym modem bedzie programik :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew:

też mi się szyba zj***la ostatnio :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.