Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jest delikatnie przypieczona po tym ostatnim incydencje :facepalm: a nowa sobie Kupilem w ASO bo oczywiscie cena byla mega :decayed:

ostatnio jezdzilem z julem i widze ze warto jest zainwestowac i zrobic program :decayed:

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2012 at 22:21 ----------

pare fotek po umyciu autka :decayed:

f5e1dc3677d8dcdcm.jpg

ddef04beae1ce7fbm.jpg

c1f41a0d152bdab7m.jpg

920b2e3049c2384em.jpg

no i nieudane foto ale za to bardzo kolorowe :decayed:

83e8cf33cfdb2c84m.jpg

Opublikowano

83e8cf33cfdb2c84.jpg

Z serii, po co mi statyw? Mam stabilne ręce??:polew:

Podaj mi no tutaj szybciutko numerki do tych lampek:decayed:

Opublikowano

Ewentualnie "Syndrom Dnia Wczorajszego" :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor
http://images37.fotosik.pl/1762/83e8cf33cfdb2c84.jpg

Z serii, po co mi statyw? Mam stabilne ręce??:polew:

Podaj mi no tutaj szybciutko numerki do tych lampek:decayed:

no nie stac mnie po prostu na statyw albo na dobry aparat bardziej :decayed:

masz tu nr lampek polecam je 4H0 943 021 i 4H0 943 022 :wink:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Ewentualnie "Syndrom Dnia Wczorajszego" :grin::wink:[/quote

to raczej nie to bo nie pije :wink: stary juz jestem i reka juz nie ta :polew:

Opublikowano

To co ja mam powiedzieć :kwasny::wink:

Widziałem, że chyba będziesz też na Summer .... - obgadamy temat mojego sprzęgiełka ewentualnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
To co ja mam powiedzieć :kwasny::wink:

Widziałem, że chyba będziesz też na Summer .... - obgadamy temat mojego sprzęgiełka ewentualnie :wink:

a co wybierasz sie?? Bo ja oczywiscie bede lubie takie imprezki :decayed:

Opublikowano
http://images37.fotosik.pl/1762/83e8cf33cfdb2c84.jpg

Z serii, po co mi statyw? Mam stabilne ręce??:polew:

Podaj mi no tutaj szybciutko numerki do tych lampek:decayed:

no nie stac mnie po prostu na statyw albo na dobry aparat bardziej :decayed:

masz tu nr lampek polecam je 4H0 943 021 i 4H0 943 022 :wink:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Ewentualnie "Syndrom Dnia Wczorajszego" :grin::wink:[/quote

to raczej nie to bo nie pije :wink: stary juz jestem i reka juz nie ta :polew:

P&P i nic nie trzeba rezać? NIC A NIC? :D Tylko wykręcić stare i wkręcić nowe??

Opublikowano
To co ja mam powiedzieć :kwasny::wink:

Widziałem, że chyba będziesz też na Summer .... - obgadamy temat mojego sprzęgiełka ewentualnie :wink:

a co wybierasz sie?? Bo ja oczywiscie bede lubie takie imprezki :decayed:

tak :wink: chciałem wziąć młodego i pokazać mu jak się teraz młodzież bawi :grin:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Mati

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/

:wink:

Opublikowano

No i pięknie, dzięki Mariusz, przez ten urlop się nie mogę ogarnąć:doh::grin:

Opublikowano
  • Autor

mlody nic a nic rezania wszystko P&P :decayed: wykrecasz stare i wkrecasz nowe:thumbup1:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

tak :wink: chciałem wziąć młodego i pokazać mu jak się teraz młodzież bawi :grin:

no jedno wiadomo ze bawi sie na ostro :wink:

:decayed:

Opublikowano

Pablo też będę w sobotę na evencie:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Pablo też będę w sobotę na evencie:naughty:

no i to mnie sie podoba widze ze sie grubo zapowiada :decayed: bedzie trzeba jakas grupowa sesje zorganizowac po evencie:banan:

Opublikowano

Będziesz w katowicach tam gdzie się chłopaki spotykają o 09.45?

Opublikowano
  • Autor
Będziesz w katowicach tam gdzie się chłopaki spotykają o 09.45?

jasne a powiedz mi jak ty bedziesz jechał?? bo moze wczesniej bysmy sie gdzies ustawili:decayed:

Opublikowano

TG-Bytom-Chorzów-Katowice

Opublikowano
  • Autor

czyli widze ze wczesniej sie nie zlapiemy chyba ze chce ci sie nadrobic kolo 20km ale za to bedziesz mial 1000000000 razy lepsza droge:decayed:

Opublikowano

rob program to podstawa :kox: a z ta rozmazana fota dawaj do kalendarza :polew:

Opublikowano
  • Autor
rob program to podstawa :kox: a z ta rozmazana fota dawaj do kalendarza :polew:

programik bedzie juz niedlugo :decayed: a co do kalendarza to nie mam szczescia moje fotki nie przechodza:wink:

Opublikowano
rob program to podstawa :kox: a z ta rozmazana fota dawaj do kalendarza :polew:

programik bedzie juz niedlugo :decayed: a co do kalendarza to nie mam szczescia moje fotki nie przechodza:wink:

ja mam statyw :naughty: Pablo dzisiaj będę wiedział co z sobotą :naughty:

Opublikowano
  • Autor
rob program to podstawa :kox: a z ta rozmazana fota dawaj do kalendarza :polew:

programik bedzie juz niedlugo :decayed: a co do kalendarza to nie mam szczescia moje fotki nie przechodza:wink:

ja mam statyw :naughty: Pablo dzisiaj będę wiedział co z sobotą :naughty:

ty masz statyw i bardzo dobry aparat :decayed:

no to jak tylko cos bedziesz wiedzial dawaj znac bo takiego ziomka nie moze zabraknac :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.