Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pomalutku pomalutku a bedzie kox :D

dyplomatyczna odpowiedź :wink:

kur... nie od razu mozna miec wszystko zobacz jak sie zmienia caly czas twoja na lepsze juz jest śliczna jeszcze pare detali i bedzie kox

Opublikowano

pomalutku pomalutku a bedzie kox :D

dyplomatyczna odpowiedź :wink:

kur... nie od razu mozna miec wszystko zobacz jak sie zmienia caly czas twoja na lepsze juz jest śliczna jeszcze pare detali i bedzie kox

plany są aczkolwiek teraz to mamona pójdzie w inne inwestycje...

Opublikowano
  • Autor

pomalutku pomalutku a bedzie kox :D

dyplomatyczna odpowiedź :wink:

kur... nie od razu mozna miec wszystko zobacz jak sie zmienia caly czas twoja na lepsze juz jest śliczna jeszcze pare detali i bedzie kox

plany są aczkolwiek teraz to mamona pójdzie w inne inwestycje...

ty mnie tu nie sciemniaj tylko dawaj foty :decayed:

:decayed::decayed:

Opublikowano

Dawaj stalówki w biel, bo taka czerń do adidasków Ci nie pasuje :decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
Dawaj stalówki w biel, bo taka czerń do adidasków Ci nie pasuje :decayed::grin:

ale do butów zimowych bedzie pasowac :polew:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

co wygląda? te znaczki w czerń? :naughty:

niezła sesja:wink: ładną tą furkę ma PUMA :shock3:

no jakos mu to wyglada :D sesja kiepska bo dobrego aparatu nie mielismy hehe:facepalm:

Opublikowano
Dawaj stalówki w biel, bo taka czerń do adidasków Ci nie pasuje :decayed::grin:

ale do butów zimowych bedzie pasowac :polew:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

co wygląda? te znaczki w czerń? :naughty:

niezła sesja:wink: ładną tą furkę ma PUMA :shock3:

no jakos mu to wyglada :D sesja kiepska bo dobrego aparatu nie mielismy hehe:facepalm:

Majster wbiaj na fejsa:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Majster wbiaj na fejsa:decayed:

nie placz masz zamowione hehe

Opublikowano

Ladnie, Ladnie:) gratuluje zaparcia:)

Opublikowano
  • Autor
Ladnie, Ladnie:) gratuluje zaparcia:)

dziekuje milo slyszec :decayed:

Opublikowano
Ladnie, Ladnie:) gratuluje zaparcia:)

dziekuje milo slyszec :decayed:

żeby nas tylko wandalizm nie prześladował bo wtedy przykro się robi...:kwasny:

Opublikowano
Ladnie, Ladnie:) gratuluje zaparcia:)

dziekuje milo slyszec :decayed:

żeby nas tylko wandalizm nie prześladował bo wtedy przykro się robi...:kwasny:

:wink: no ba ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:wink: no ba ale nie ma złego co by na dobre nie wyszło :naughty:

no tu racja ja na tym jakos wyszedlem ale lepiej zeby nie bylo czegos takiego bo szkoda autka :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

zima idzie wiec trzeba autko przygotowac zeby sie nie meczyło :decayed:

-zapodalem nowy akumulatorek varta

-komplet nowych wycieraczek gumowych

-w piatek był zrobiony kolmetny serwis wymiana filtrów olejów itp :decayed:

a11e75f7b0183218med.jpg

no i co najlepsze zakupiłem wkoncu heble 320/288 :D teraz jeszcze tylko musze dokupic tarcze+klocki ale to juz na wiosne poniewaz mam zimówki nowe z tamtego roku 15'' wiec jakos musze wytrzymac do wiosny tylko teraz pytanie na jaki kolorek pomalowac zaciski :D prosze cos podpowiedziec :whistling:

Opublikowano
  • Autor

hehehe ale fela teraz bedzie czarna na przyszly sezon zapewne :D Hammer czy tobie sie nie podoba moja fela czy ty jestes po prostu zadrosny?? :D

Opublikowano
  • Autor

to powiedz mi jakie powinny byc w klekocie?? :decayed:

Opublikowano

1266954727_75866248_2-Zdjecia--sprzedam-john-deere-9630.jpg

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Musi być wielka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe i to jest wlasnie to czego szukalem :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Hammer jak by nie ty to ja nie wiem co by bylo :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.