Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem wiem, starasz się :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

spadaj :decayed: lepiej mi sprzedaj biale za 1500zl :D

Opublikowano
spokoj mi tu :decayed: fura nie do sprzedania mody hmmm... cos tam RABBI sie sklada powoli :) czekam na telefon od Marcina az spelni moje marzenie :decayed:

te fantowski detektywa zatrudniles?? :D

Blachu dziekuje za mile slowo :banan:a co do felgi to jeszcze nie wiem moze zostane przy tym tylko bedzie full black furka :D czyli fela czarna perełka na wiosne :D

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2012 at 19:46 ----------

Bylem dzis u Marcina no i namowil mnie do zlego :decayed: zrobil mi prezent pod choinke :wink:

http://images34.fotosik.pl/502/cfac55df51fbc84fm.jpg

http://images45.fotosik.pl/1664/fe124b88a150175dm.jpg

http://images48.fotosik.pl/538/f7834c66d46453bcm.jpg

:thumbup1: teraz to nie będziesz silnika słyszał :grin: a głosniki gdzie :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

:thumbup1: teraz to nie będziesz silnika słyszał :grin: a głosniki gdzie :eusathink:

moj silniczek cicho pracuje :D

co do glosnikow to marcin sie slabo cos stara po prostu :D

Opublikowano

:thumbup1: teraz to nie będziesz silnika słyszał :grin: a głosniki gdzie :eusathink:

moj silniczek cicho pracuje :D

co do glosnikow to marcin sie slabo cos stara po prostu :D

Jeśli chodzi o głośniki to możesz uderzyć do Siemiana - ma pewnie jakiś zestaw do avanta :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ja sie juz ugadalem z Marcinem ma mi cos znalezc nie spieszy mi sie wiec poczekam

---------- Post dopisany 16-02-2013 at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2012 at 18:18 ----------

długo oczekiwany mod ale jeden z wazniejszych :slina::wink:

LISTWY S4 jutro beda lepsze zdjecia

071e0f193ee399a8m.jpg

6384f613f44acecbm.jpg

Opublikowano

Koło:slina::slina::shock3:

Opublikowano
  • Autor
Koło:slina::slina::shock3:

wal sie :punish:

:decayed:

Opublikowano

jak na laminat to nawet równo leżą :whistling:

Opublikowano
  • Autor

no nie chciales mi zalatwic ori to wkoncu nie wytrzymalem i trzeba bylo wrzucic laminat nie :banan:

Opublikowano

:banan:git majonez.. w końcu doczekałem się :kox:

Opublikowano
  • Autor
:banan:git majonez.. w końcu doczekałem się :kox:

no to wszystko specjalnie pod ciebie :decayed:

Opublikowano
:banan:git majonez.. w końcu doczekałem się :kox:

no to wszystko specjalnie pod ciebie :decayed:

no to wszystko dzięki mnie, nie zapomnij kto Ci ostatnio z główki wybił te złe myśli i przekonał do S4 :whistling::naughty:

Opublikowano

Listwy S4 piękna sprawa ale hamulce 320mm trzeba było zostawić bo seryjne to nie hamulce:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
:banan:git majonez.. w końcu doczekałem się :kox:

no to wszystko specjalnie pod ciebie :decayed:

no to wszystko dzięki mnie, nie zapomnij kto Ci ostatnio z główki wybił te złe myśli i przekonał do S4 :whistling::naughty:

no zle mysli byly ale wiesz dlaczego hehe a namawiac nie musiales dlugo :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Listwy S4 piękna sprawa ale hamulce 320mm trzeba było zostawić bo seryjne to nie hamulce:kwasny:

nie stac mnie bylo ich zamontowac :wink:

Opublikowano

Hahahaha ale na listewki tak:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Hahahaha ale na listewki tak:grin::grin::grin::grin::grin:

wiesz P-U-M-A jemu większe heble nie są potrzebne bo jeździ jak p.zda :decayed:

btw widzę, że jednak piszesz coś trochę w wątkach :whistling:

Opublikowano
  • Autor

spokoj mi tu i fantowski wiesz dobrze ze nie jezdze jak ...... tylko ty tak jezdzisz :decayed:

PUMA ale listewki wyszly troszke taniej jednak hehehe

Opublikowano
spokoj mi tu i fantowski wiesz dobrze ze nie jezdze jak ...... tylko ty tak jezdzisz :decayed:

PUMA ale listewki wyszly troszke taniej jednak hehehe

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Fantowski ty sie nie smiej bo jutro ty bedziesz sie ostro chwalil :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.